Wpis z mikrobloga

Mój trochę ponad półroczny progres na keto. Jeszcze trochę jest do redukcji, plan to zejść na ok. 10% bf. Potem zacznę nieznacznie zwiększać kalorie tak żeby powoli zwiększać masę, ale utrzymywać ciągle widoczny brzuch.

Trenuje w domu z masą własnego ciała i hantlami, około godzinki, półtorej poświęcam na ćwiczenia. Na początku trenowałem nieregularnie, jak miałem ochotę, potem co drugi dzień trening, teraz od około miesiąca trenuje codziennie.

Mój dziennik żywienia można śledzić na #jedzzkrucjanem

#mirkokoksy #pokazforme #chwalesie #dieta #keto
krucjan - Mój trochę ponad półroczny progres na keto. Jeszcze trochę jest do redukcji...

źródło: temp_file8448656473614831056

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@losbaltica tu nie chodzi o kalorie a o smak, wcześniej to było niewyobrażalne dla mnie, że można zjeść sama sałatę z pomidorem, jajkiem i jakimś kawałkiem mięsa. Po prostu byłoby to jakieś dziwne. Musiałybyć do tego jakieś ziemniaki, makaron i wszystko toną sosu zalane, wtedy to dopiero było kompletne danie. Teraz się tak nauczyłem jeść i nie trzeba mi więcej. Mam w domu sosy keto roleskiego i majonez ale prawie ich nie
  • Odpowiedz
@krucjan: Bardzo spoko. Mam podobne przemyślenia co do treningu. Większość ludzi myśli że wszystko musi być 'zoptymalizowane' inaczej to nie trening xD. Podczas gdy przez pierwsze 2 lata jak byś nie machał to będziesz miał zajebiste przyrosty.

Jeśli mogę coś doradzić to w programie brakuje mi jakiejś formy wyciskania nad głowę. Np. po prostu 'żołnierskie' na sztandze.

Polecam też bułgarskie split-squaty - bo przy tych obciążeniach bardzo szybko wymaksujesz normalne przysiady
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@revente ja to bardziej odnośnie diety, bo mój kontent raczej wokół tego się kręci, ćwiczenia to dodatek. Co chwila ktoś się znajduję mądry że tego czy tamtego mi brakuje w mojej diecie, że krzywdę se zrobię, że to nie jest w ogóle keto, że tego nie powinienem jeść a z kolei inny że powinienem jeść to.
Być może nawet są to prawdziwe informacje, ale mnie to śmieszy, że ludzie mają jakąś potrzebę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@majortomajor przejrzyj mój tag, tam jest wszystko co jem wraz z wykluczonymi kaloriami. Co prawda wrzucam gdzieś drugi miesiąc to co jem ale wcześniej jadłem podobnie, może trochę więcej kalorii na początku i dwa posiłki dziennie jadłem przez przy miesiąc może dwa, a ile dokładnie schudłem to nie wiem, napisałem że to są wartości szacunkowe, nie mam dokładnej wagi i nie ważyłem się przy robieniu pierwszego zdjęcia. Może 20, może 25 schudłem,
  • Odpowiedz