Wpis z mikrobloga

Mój trochę ponad półroczny progres na keto. Jeszcze trochę jest do redukcji, plan to zejść na ok. 10% bf. Potem zacznę nieznacznie zwiększać kalorie tak żeby powoli zwiększać masę, ale utrzymywać ciągle widoczny brzuch.

Trenuje w domu z masą własnego ciała i hantlami, około godzinki, półtorej poświęcam na ćwiczenia. Na początku trenowałem nieregularnie, jak miałem ochotę, potem co drugi dzień trening, teraz od około miesiąca trenuje codziennie.

Mój dziennik żywienia można śledzić na #jedzzkrucjanem

#mirkokoksy #pokazforme #chwalesie #dieta #keto
krucjan - Mój trochę ponad półroczny progres na keto. Jeszcze trochę jest do redukcji...

źródło: temp_file8448656473614831056

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@krucjan ja #!$%@?ę. To ja od lutego chodzę co jakiś czas na siłkę jak mam czas, teraz biegam 4 razy w tygodniu. Jem białko, nie jem cukru i w ogóle słodkich rzeczy, nie objadam się i nie mogę dojść to takiego poziomu jak Ty teraz :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@necropoleis ja nic szczególnego nie osiągnąłem, nic specjalnie nie zbudowałem tylko schudłem. A do tego wystarczy mało jeść. Zobacz na tag, co by nie mówić to dość ekstremalnie jem, jeden posiłek dziennie, po 1600kcal z kawałkiem i do tego głodówki.
Niestety nie ma drogi na skróty, jak chce się docinać to trza mało jeść, niejedzenie słodyczy, ćwiczenie i jedzenie białka nic nie znaczy, to co się głównie liczy to na jakim deficycie
  • Odpowiedz
@krucjan: ja tez sobie roznie cwicze, tak eksperymentujac na sobie. Zauwazylem ze mozna cwiczyc nawet kilka minut dziennie czyms w opor ciezkim a efekt bedzie znacznie lepszy niz po pol godziny czy godzine machania czyms co juz jest w miare cialo przyzwyczajone do takiego oporu. Tez wlasnie jestem zwolennikiem lenistwa i robienia jak najmniej xd
Kiedys trenowalem na wlasnej masie ciala to po pewnym czasie zeby odczuc jakies wieksze zmeczenie mijala
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@metalowy_pasterz tłusty byłem miałem z czego redukować. Nadal mam na brzuchu i udach sporo tłuszczu więc dalej redukujem. Przy niskiej kakoryce trzymam okolo 1,5g białka na kg masy ciała i ćwiczę to wszystko a nie przesadzajmy, nie mam za wiele mięcha, tylko coraz mniej tłuszczu, przy niskim bf zawsze się człowiek wydaje bardziej umięśniony
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@metalowy_pasterz tak się może zdawać inne ujęcie inna poza no i więcej tłuszczu, raczej wątpię że nabrałem jakieś znaczące ilości mięsa od tego czasu. Tak już jest że jak się dotnie to się sprawia wrażenie większego
  • Odpowiedz