Wpis z mikrobloga

C*** C* w D* moderatorze który to zdjąłeś.
Napiszę jeszcze raz.

O s
ysyny j*ne. To co obejrzałem teraz w
„wiadomosciach" po #debata to przechodzi
wszelkie pojecie.
Nie mam już cenzuralnych stów na to co sie o**rdala w tym kraju.
Wiec wyborczy PiS. Oni się k
*a śmią nazywać tv publiczna?
Tłumaczcie dziadkom, rodzicom, wujkom,
komukolwiek. Może jeszcze otworzycie komuś
oczy.
Pier***a propaganda, polony PiS. J*c ich, tę całą partię i wszystkich klakierów którzy
się przykładają do tego przekazu

#tvpis #tvp
  • 14
  • Odpowiedz
@Berbeluszka: na mnie babka naskoczyła gdy powiedziałem, że zagłosuję na Tuska - jak ktoś oglądał LoTR to scena Bilbo do Frodo z pierścieniem (pic rel) - właśnie tak byłoxD

a potem wpadł 20letni brat - konfiarz który jeszcze nie wie czym jest populizmxD
Protectorx - @Berbeluszka: na mnie babka naskoczyła gdy powiedziałem, że zagłosuję na...

źródło: rwl6yf0l7o851

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chehu: Nie da się po polsku tak jak kolega @mk321 powiedział z racji na moderatorów z dodatkowymi strukturami w mózgu :)
Dodatkowo gwiazdki zostały zmienione na jakieś dziwne słowa np. s xxx syny na sysysyny i mamy efekt.
Mało ważne, kontekst każdy zrozumie.
Tuba propagandowa odpalona na nieznaną dotąd skalę. Jak tak można w cywilizowanym kraju w 21 wieku? Mają w rękach wszystko czego potrzebują, aby trzymać swoje zabetonowane 30%. TV,
  • Odpowiedz
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH: pozwól użytkownikom pisać wulgaryzmy i ukrywać je użytkownikom, którzy nie chcą ich oglądać - BANUJ ZA PISANIE WULGARYZMÓW XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Przecież oni nie mają żadnego szkolenia - pewnie biorą studentów na modów i każą im po prostu robić porządek, żeby nie było syfu i obrażania, a ci klepią co tam wpadnie w jakimś wpisie/komciu, żeby mieć statystykę wyrobioną xD
  • Odpowiedz