Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam TVN jak tam ten program sie nazywa. Wszystkie komitety przedstawiono gdzie jak mieli swój spęd, liderzy zaprezentowani. Konfederacja? "Konfederacja miała swój wiec w Warszawie. Wystąpił jeden z liderów Konfederacji - Krzysztof Bosk. <koniec>".
Po programie - cały program jak w TVPis, jaka to zła jest konfederacja, dlaczego memzen to żul, dlaczego program konfy to ruina dla budżetu itp.

W sumie to nie ma różnicy między TVPis a TVN. Jedni są sponsorowani przez PIS drudzy przez zagranicę. Jedni mają mniej drudzy bardzij toporną propagandę. Jedni faworyzują jednych, drudzy innych. Kurde - ciekawie jest oglądać to jak ludzie są w stanie się polaryzować na tak topornej propagandzie. TV to jest straszna tuba propagandowa. Z resztą podobne akcje są w internetach (żeby nie mówić, że na Wykopie) tylko toną w gąszczu gówno informacji.


#wybory #konfederacja #polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #tvpis #tvn #menzen
  • 26
  • 2
@Klimbert: Byłbym bardzo zawiedziony. Różnych rzeczy się po nich spodziewam, ale koalicji się nie spodziewam. Jak jednak wstąpią z związek małżeński nierozerwalny jak to memzen chce wprowadzić, to będzie dla nich śmierć jak dla szmaty.
@BeginEnd: bądź konfederacja, gadaj głupoty o złej zachodniej lewicy, PiS chce zdjąć TVN, wypowiadaj się pozytywnie o ustawie i zgłoś poprawki, wyborcy nie popierają tej ustawy, podczas glosowania odstawiasz „Big Brain Moment” i wytrzymujesz się całym klubem (w końcu przedstawienie stanowiska jest ryzykowne), pikachuface.jp ”czemu tefałen nas nie pokazuje podczas kampanii?”. Dzwina sprawa. I teraz pytanie, czy konfederacja zaprasza media na te swoje spędy? Bo z tego co kojarzę to specjalnie
makaronzjajkiem - @BeginEnd: bądź konfederacja, gadaj głupoty o złej zachodniej lewic...

źródło: 6E983012-0F5E-4557-AEE8-82A7D610A33B

Pobierz
  • 0
@Wizun: Nie, nie wiem. Masz jakiś link żeby się podzielić, jak już stawiasz jakąś tezę? Nie żeby mnie to interesowało, ale może kogoś w temacie będzie.
@BeginEnd: No włąśnie, lepiej zrobić z siebie debila zgodnie z intencją dawcy informacji i potem powtarzać niż samemu zweryfikować.
Mówił o tym m.in u Rymanowskiego i w 100 innych - wpisz sobie w google to hasło wprost. Podpowiem, że chodziło o dodatkową opcję, a nie jedyną.
@BeginEnd: Fajnie, merytorycznie, ale powiem Ci co przewiduję:

1) Konfederacja nie wchodzi w żadne koalicje, oficjalnie dystansują się od PiSu oraz opozycji, ale... w głosowaniach dziwnym trafem to czego PiS potrzebuje przechodzi głosami Konfederacji. Morawiecki dostaje wotum zaufania. Nie ma rozliczenia rządów. TVP nadaje tak jak nadawała. W zasadzie business as usual dla PiSu. Od wielkiego dzwonu w jakimś głosowaniu Konfederacja sprzeciwia się PiSowi, ale jest to robione na pokaz.

2)