Wpis z mikrobloga

@volodia

@bojackHorsemanPatataj o tym jakie p0lki są pisane są nawet książki

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/162407/bang-poland

Więc w czym facet się pomylił?

@eric2kretek

>dla zoomerów nie ma ratunku


@bojackHorsemanPatataj: nawet w brazylii slowo "polaca" to dzwika XD


Tylko ja nie tyle do samych polek się odnosiłem. Bardziej do tego, że jakiś pajac na jutubie powyzywa polki i już ma grupę swoich fanów wśród prawiczków i incweli :D dosyć zabawne zjawisko jak słabi niezbyt inteligentni ludzie
@bojackHorsemanPatataj: dokładnie. Nie chodzi o to, co wyśmiewa - bo często osoby czy zdarzenia, które komentuje, aż się proszą o wyśmianie - tylko w jaki sposób to robi. Przecież ten gość to zwyczajny troglodyta, jedyne co potrafi, to rzucać inwektywami i powtarzać populistyczno-przegrywowe hasełka, zamiast skrytykować coś merytorycznie. Nie potrafi odnieść się do konkretnych zachowań, tylko każde zachowanie dopasowuje sobie do ogólnego wzoru, jaki ma w głowie, i ekstrapoluje na całą
@ksndr: dokładnie. Dla mnie ten gość to ta sama półka co dzikitrener. Ot "idole" dzisiejszej młodzieży, prości, przaśni, wulgarni, infantylni. To dzisiaj bawi młodzież. Coś gdzie nie trzeba używać mózgu, a humor jest tak ciosany siekierą, że te obrazki z tagu #grazynacore to przy tym klasa na poziomie dworu brytyjskiego.

Pośmiać się, bo ktoś powiedział, że "p0lki to kvrwy ziooom", albo pokrzyczał i poprzeklinał co drugie słowo na dowolny temat, na