Wpis z mikrobloga

Specjalnie taguję #anglia #uk bo mam informację dla mężczyzny, którego żona lub dziewczyna leciała wczoraj z gdańska godzina 19.40 do Luton
Twoja kobieta wcześniej rozmawiała z gosciem o imieniu Amir lub Azmir, i z rozmowy wynikało, ze to raczej nie jest tylko serdeczny kolega.
Nastepnie zawdzwoniła do ciebie, użyła słów "juz wracam skarbie" i ta informacja moze cię naprowadzić, powiedziała, ze kupiła ci niebieskie LM, dziewczyna to blondynka, ale nie był to naturalny blond.
Jezeli to tylko dziewczyna uciekaj chłopie, jeżeli to zona i macie dzieci, to zwyczajnie nie wiem co ci doradzić.
Powinno mnie to mało obchodzić i nie obchodzi, ale pomyslałem, ze może jesteś fajnym Mireczkiem, ciężko #!$%@?, by rodzina była szczęsliwa, dlatego postanowiłem to napisać.
A was proszę, by to pchnąć plusami, by chłop to zobaczył i być może jest jeszcze czas by chłopaka ratować.
---------
#uk #anglia #p0lka i dla zasięgu #heheszki #podroze
  • 71
Jak leciala o tej godz do Luton to pewnie poleciala do Birmingham lub manchesteru bo tam ladowały samoloty po zamknieciu lotniska po pożarze.


@stachuprzytelefonie: Nasz samolot jeszcze wyladował w Luton, odprawa trwała długo i bokiem nas wypuścili w stronę miasta, ludzie brali taksówki i samochody prywatne by dostać się do parkingów poza miastem. Nasz samolot wyladował normalnie, chociaż już na płycie było widać dym, ale dopiero poza lotniksiem od strony miasta
Dobra rada nie czekaj tylko wparuj do biura i pokaż gryzipiórkom kto rządzi i czyja to jest kobieta. Przy okazji zaimponujesz innym jej koleżankom, wzbudzając w niej zazdrość o nie, że może cię stracić a to gwarancja na stabilny zwiazek.


@Jofiel: a jak ją wyrzucą z roboty to kto mnie będzie utrzymywał? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
trochę za duże ryzyko
@ch1va5 @Salam-Abdul-Al-Stulejari @kapitan_bomba
Po zastanowieniu oświadczam, że jest dla mnie bez znaczenia, czy ktoś to uważa za wkrętke czy prawdziwa historię
Ten post ma zadanie by dostać się do konkretnego chłopaka, dlatego prosiłem o wypromowanie
Plusami się nie najesz, jest to sprawa drugorzędna jak ktoś ten wpis odbiera.