Wpis z mikrobloga

@Koziom: myślę, że żadna sensacja. Skoro poszedł na wiec Trumpa, to był twardym trumpistą. A twardzi trumpiści właśnie tacy są - #!$%@? na maxa
  • Odpowiedz
@Koziom rzeczywiście. Lepiej robić bohaterów z naćpanych murzynów, który jedyny pogląd jaki mają to anarchia xD

Typ w rzeczywistości zasługuje na to żeby ten stary ztetryczały dziad, który do tego doprowadził, przeprosił za jego śmierć.
  • Odpowiedz
już ci wmawiają, że życzyłeś mu śmier


@Smarek37: Ja tam @Koziom nic nie wmawiam, są tutaj niestety wykopki zdegenerowane, niezależnie od poglądów, które notorycznie cieszą się ze śmierci przypadkowych osób, których z zasady nie lubią/pogardzają ze wzgl. ideologicznych/narodowościowych (ostatnio w kontekście śmierci Stuhra, który może i swoją quasiinteligencką bufonadą, hipokryzją i nieukrywanym poczuciem wyższości zasłużył za życia na krytykę, jednak dla wykopków stał się to główny temat w okolicznościach,
  • Odpowiedz
@tigletpilesarus: oj też nie życzę nikomu śmiercia za poglądy polityczne no i bez przesady kurde. Śmierci to można życzyć takim zbrodniarzom jak pUtin. Co do Stuhra to te plugawe komenty niektórych idiotów to jakieś niedoyebanie mózgowe. Cieszyć się ze śmierci jednego z najlepszych aktorów jakiego mieliśmy tylko dlatego, że coś odyebał po alko,albo nie pasował z poglądami co niektórym to skrajny kretynizm niedorozwiniętego małolactwa. Ja akurat jestem z tych starszych
  • Odpowiedz