Wpis z mikrobloga

@Bad_Wolf

@WielkiNos: jak się sama nie umie ogarnąć w przestrzeni publicznej i innym utrudnia życie to niech z kuchni nie wychodzi.

Prowadzenie samochodu nie jest dla każdego, i bohaterka tego posta najwyraźniej zalicza się do tej grupy ¯\(ツ)/¯


Typie, po tym komentarzu można wywnioskować, że to Ty jesteś upośledzony xD
wydawało mi się, że wrzucając tego screena próbujesz powiedzieć coś odwrotnego


@SzepczoncyGrzyp: no gdzie. @Bad_Wolf to jak widać egoista drogowy spod znaku "lewy pas to nie kółko różańcowe, jak chcesz po nim jechać wolniej niż limit to #!$%@? na prawy". Takich ludzi należy piętnować przy każdej możliwej okazji.

Jak widać w sytuacji opisywanej przez autorkę byłby jednym z tych co z tyłu stoją i trąbią bo "utrudnienie ruchu!".
a no to zwracam honor, gardzę takimi ludźmi. A jeżeli chodzi o te sytuacje ze screena to przecież oczywisty bait, nie uwierzę że nikt nie pomógł zepchnąć samochodu xD


@SzepczoncyGrzyp: luzik. A co do sytuacji to byłem nie raz świadkiem podobnej więc jestem w stanie w nią uwierzyć. Pewnie otoczka nieco podkoloryzowana, ale ogólnie jak najbardziej możliwa.
@SzepczoncyGrzyp: awaria samochodu w żadnym wypadku nie jest. Utrudnianiem jest nieogarnięcie go z tego skrzyżowania aby nie przeszkadzał innym.
Czujesz różnicę?

Jakby się zwalił ten gruchot na przejeździe kolejowym to też nie byłby problem według ciebie? Niczym się ta nieporadność nie różni.
bo uważam, że prawko nie powinno być rozdawane w czipsach jak popadnie każdej niedojdzie życiowej?


No patrz, a ty jednak dostałeś.

Trzeba myśleć na drodze a nie uprzykrzać życie innym


@Bad_Wolf: no pewnie. Awaria samochodu i kierujący, który nie potrafi sobie z nią poradzić to przecież uprzykrzanie życia.

Ty to naprawdę nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku. :D
@Krupier kilka razy byłem świadkiem jakiejś awarii na drodze i pomagałem zepchnąć furę, a czasami nie musialem bo przy aucie stało dwóch czy trzech chłopów :D

No ale może to tylko w moich stronach jest taki Vibe, nie wiem jak w większych miastach
jeżeli chodzi o te sytuacje ze screena to przecież oczywisty bait, nie uwierzę że nikt nie pomógł zepchnąć samochodu xD


@SzepczoncyGrzyp jaki bait jak baba facetowi zrobiła zdjęcie, które znajduje się po lewej z widoczną rejestracją? Nie wstawiałam całej treści posta, w której o tym pisze tylko się ograniczyłam do sytuacji.
a skąd wiesz że to był gruchot?


@SzepczoncyGrzyp: a bo sprawny samochód nie staje na środku skrzyżowania¯\(ツ)/¯

to się psuje częściej niż 20letnia klasa premium


@SzepczoncyGrzyp: dobry dowcip, uśmiałem się. Mniemam wielbiciel wypierdzianych przez Hansa minimum 20 letnich złomów.
@WielkiNos:

jaki bait jak baba facetowi zrobiła zdjęcie, które znajduje się po lewej z widoczną rejestracją? Nie wstawiałam całej treści posta, w której o tym pisze tylko się ograniczyłam do sytuacji.


a czy wstawienie tego zdjęcia w jakikolwiek sposób uwiarygodnia historyjkę? Słyszysz dobiegające z tego zdjęcia wyzwiska, widzisz tam ten domniemany sznur aut? xD Serio, jak dla mnie to jest bait. Wielokrotnie widziałem jak ludzie sobie pomagają na drodze, a kobitom
A co do sytuacji to byłem nie raz świadkiem podobnej więc jestem w stanie w nią uwierzyć.


@Krupier: też byłem świadkiem podobnej sytuacji, dwa samochody zderzyly się chyba zderzakami (chyba, bo nie było widać z zewnątrz żadnych większych śladów). Korek ogromny się zrobił, ale kierowcy w obu samochodach siedzieli w samochodach i jedyne co to awaryjne włączone. Oczywiście dwie kierowczynie, co one będą się przesuwać na pobocze, stały na lewym pasie
wielbiciel samochodów, które są niezawodne.


@SzepczoncyGrzyp: dokładnie były, od nastu lat już nie są bo są gruzem 20letnim¯\(ツ)/¯

Jeżeliby w dzisiejszych czasach koncerny produkowały tak solidne samochody jak 20 czy 30 lat temu, to nie byłoby się nad czym zastanawiać


@SzepczoncyGrzyp: to zaprezentuj tego swojego youngtimera. Jak mniemam to wychuchany jest i jest czym się pochwalić czy może relatywizujesz swoją biedotę?