Wpis z mikrobloga

@hellyea: mnie to zawsze rozwala, będą trąbić, objeżdżać, machać łapami, ale żeby spytać się czy pomoc to już nie da rady.
Dawno temu miałem taki przypadek, auto zaczęło mi szarpać obrotami, byłem na moscie(jeden pas w remoncie). Zgasiłem je, próbuje odpalić, #!$%@?. Odpalam awaryjnie i wtedy sie zaczelo trąbienie. Ja trochę w panikę wpadłem bo nie wiem co zrobić. Auta nie przepchnie bo na pawie obok jest wylany asfalt i musze
@zadki: typowe reakcje osób o ograniczonych zasobach myślowych.

Opowiem Wam @WielkiNos historię, która mi się skojarzyła. Jako ciekawostkę i anegdotkę, nie chcę nicxego przez nią przekazać.

Zrobiliśmy trochę km po Dominikanie. Generalnie ruch drogowy tam to kompletny bangladesz. Ludzie robią losowe rzeczy w losowych momentach, jeżdżą pod prąd, wciskają się na chama, zatrzymują się nagle na środku drogi na górkach, pasach (jeśli w ogóle są), na drogach, nawet tych „szybkich” są
hellyea - @zadki: typowe reakcje osób o ograniczonych zasobach myślowych. 

Opowiem W...

źródło: IMG_2904

Pobierz
#!$%@? sie 20 min zeby samemu wepchnac


@zadki: o czym ty #!$%@?, o ile nie jedziesz parutonową ciężarówką w normalnych warunkach to jest tylko kwestia luzu, delikatnego przepchnięcia i kolejnych parudziesięciu sekund aż sie auto dotoczy na pobocze