Wpis z mikrobloga

Wipler: ma tego samego adwokata co ziobro czy obajtek, założył kolibra z którego między innymi wywodzi się szmatecki, lobbing u mejzy, Korwin go wyrzucił z partii to wrócił tylnymi drzwiami dzięki Mentzenowi xDD (jak przemawiał na konwencji to Korwin wyszedł xD), wynajmuje lokale w kamienicy, która była podmiotem sporu w aferze reprywatyzacyjnej xDDDD

Ale to jest śliski typ, znaczy się NOWA JAKOŚĆ W POLITYCE XD

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #bekazprawakow #polityka
  • 28
@deziom: Warto dodać, że brat Sławka, Tomek ma postawiony zarzut kierowania grupą przestępczą. Konfiarze jak i sam sławek, oczywiście próbowali wybielać brata sławka, że był on tylko zwykłym klepaczem kodu, ot zwykły informatyk, który nic nie widział nic nie słyszał a jak sie później okazało był jednym z głównych mózgów całej operacji i odpowiadał bezpośrednio za milionowe operacje na koncie spółki - do czego sam się przyznał w wywiadzie xD

Dodać
@revente: Ty porównujesz JEDNEGO człowieka z aferami całych organizacji które mają po tysiące członków xD
@scarecrov Takie sprawy ciągną się długo, potem trafiło w ręce Ziobry a pół roku temu Mentzen się popłakał, że "ktoś" go szantażuje sprawą brata. Na pytania o ten szantaż reagował tylko agresją i obelgami. Ciekawe co?

@deziom To w ogóle jest bardzo bardzo dziwny układ.
Mentzen zniknął na rok z działania w Konfie po czym wrócił
@jakacper: właściwie to o co Ozjasz ma kosę z Piwlerem? Wipler był przecież jego prawą ręką i go wyprowadził do mainstreamu.
O te ps4 za kasę z fundacji się #!$%@?ł? xD
@deziom: Właśnie sobie to obejrzałem i gorąco wszystkim polecam - myślałem, że dużo wiem o Wiplerze, a jednak dowiedziałem się całą masę ciekawych informacji. Polecam szczególnie wyborcom konfederacji i konfederackim pieskom, które szczekają tutaj za darmoszke na rzecz konfy, a nie zdają sobie sprawy, jak bardzo śliskim gościem jest wipler i jaką marionetką w jego rękach jest sławcio.

A z takich najbardziej bekowych rzeczy, która mnie totalnie rozwaliła, to nie wiedziałem,