Wpis z mikrobloga

Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystkich, Chronią psychopatycznego przestępce, najpewniej na jego prośbę zakopując mój artykuł. Co więcej, chyba mam już jego imie nazwisko, podejrzewam, że sam tutaj zakopał, bo podejrzanie mała aktywność, a akurat tego zakopał, co nie @michal-kopaczyk jak się dowiem gdzie mieszkasz to idę na policję o nękanie mnie, i Carrionera oraz groźby Carrionerowi, mi, i Oxabie.
Poznajcie sekte Żetoniarza działającą na wykopie: @cyberspace @Griev @tothu @Oomonatopeja @tamlinek @pawciorr @trach @stopkretynom @Czokolad @mrk46_23 @marcinhakiel @norbert_heniu @salamander @Verbatino @MiedzygalaktycznyMors
Część nicków sie powtarza. Jak on zrobi komuś krzywdę, to postaram się wspomnieć na policji, że wasza sekta trzyma się razem, i jesteście odpowiedzialni za to
Moja oferta 1000 zł za jego dane dalej aktualna, choć już domyślam sie który to

#inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #carrioner #youtube #policja #patologia #przestepca
FuckGodPL - Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystk...

źródło: obraz_2023-10-01_175709637

Pobierz
  • 139
@FuckGodPL:
"Zazdrościsz że szybciej miałem pierwszy seks od ciebie czy co?" Przypadkiem szymek na filmie nie gadałeś że ją po to szantażowałeś?
"To jest kwestia honoru" Nie dość że honoru nie posiadasz to własnego zdania również gdyż nieudolnie małpujesz carrio i jego zdanie na jakiś temat uważasz za własne.
"ale chcę mu pomagać za to, co robi dla mężczyzn" W sumie nie dziwię się że się do carrio przykleiłeś jak niechciany
@norbert_heniu: nie wycinaj rzeczy z kontekstu przegrywie. Polskie prawo przewiduje takie sytuacje. Nie mogę być pedofilem w wieku 15 lat #!$%@? idioto, a jak będziesz mi to insynuował to się postaram by ci konto #!$%@?ć. Więc zastanów się co piszesz
@MATT_MATT: zgodziła się na seks ona i ta druga z osiemnastki, ale wasza sekta na siłę chce ze mnie zrobić nie wiadomo kogo. Zazdrościcie mi że ruchałem a wy nie. Ja biorę przykład z Carrionera, i odnoszę w życiu zwycięstwa, a wy bierzecie przykład z Żetoniarza i potem myślicie ze #!$%@? tylko do szczania służy, bo on tak mówi
@FuckGodPL:

Ja biorę przykład z Carrionera

Chyba nieudolnie go małpujesz chciałeś powiedzieć

będziesz mi to insynuował to się postaram by ci konto #!$%@?ć

Czekam. I na te dowody też już od wczoraj.

Więc zastanów się co piszesz

Napisał redpilowiec to choroba moim zdaniem, albo homoseksualizm idz do psychologa

wasza sekta na siłę chce ze mnie zrobić nie wiadomo kogo

Jestem ateistą nie wierze w "sekty"

Zazdrościcie mi że ruchałem a wy
@norbert_heniu: Carrioner mówił, że to jest psychopatą, autysta, i schizofrenik na live. Pokazywał jak on manipulował Gromkopierdłowem razem z innym modem. Carrioner pokazywał, jak rajduje multikontami zganiajac na jego, i pokazał, że to przegryw co na showupa wchodzi, i pokazał pomawianie, jak ten Żetoniarz pomawia Carrionera na live. A Oxaba pokazał na Discordzie kiedyś jak Żetoniarz grozi, i wynosił z Discorda Żetoniarza pomówienia. Ja tego nie zapisywałem, bo nie przewidziałem że
@FuckGodPL: Mówić a mieć dowód to dwie różne rzeczy- ty słuchasz go jak stara baba w kościele księdza na ambonie. Tobie wszystko można wmówić XD i wszystko można porównać do tego że moj kolega koleki kolega ma fiata 126p z silnikiem disla 4.2l tył napęd.

Nie masz własnego zdania łbie, NIE MASZ RZADNYCH DOWODÓW i #!$%@?łeś sie do nas wszystkich i piszesz jedno i to samo, jak taki wyznawca jesteś kartoniera
Nie będziesz mi mówił, co mam robić, przegrywie. To ty wracaj do Żetoniarza oglądać te jego 4 #!$%@? filmiki o Carrionerze z samymi kłamstwami
@FuckGodPL tak piszesz ze jesteś zwycięzcą, a może byś poszedł odnosić te zwycięstwa na innym portalu, co? Na eletkrodzie słyszałem, że też Zetoniarza nie lubią. Pewnie znajdziesz tam kogoś kto ci namiar na niego da.

Bo parafrazując klasyka, "wszyscy wiedzą rychu, że masz nieco chaos na strychu" "weź się w głowę stuknij chłopak, chrupnij psychotropa, zaparz herbe i zrób przerwę"...
@FuckGodPL: Ten twój oxaba gadał, że ty zwykły farmazoniarz, fanatyk i dzban, przylazłeś tu bo masz schizofrenie dwubiegunową nawet na discordzie mieli Ciebie dość i z bomby bana dostałeś. Sami pisali wszyscy na discordzie, żebyś już skleił skończył temat w końcu bo za to co #!$%@?, to wiecej sie temu kartorenowi obrywa. Mi na jego miejscu za ciebie było by mi wstyd ze mam taka widownie XD i nie wiadomo o
norbert_heniu - @FuckGodPL: Ten twój oxaba gadał, że ty zwykły farmazoniarz, fanatyk ...

źródło: B1ez tytuł1u

Pobierz