Wpis z mikrobloga

Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystkich, Chronią psychopatycznego przestępce, najpewniej na jego prośbę zakopując mój artykuł. Co więcej, chyba mam już jego imie nazwisko, podejrzewam, że sam tutaj zakopał, bo podejrzanie mała aktywność, a akurat tego zakopał, co nie @michal-kopaczyk jak się dowiem gdzie mieszkasz to idę na policję o nękanie mnie, i Carrionera oraz groźby Carrionerowi, mi, i Oxabie.
Poznajcie sekte Żetoniarza działającą na wykopie: @cyberspace @Griev @tothu @Oomonatopeja @tamlinek @pawciorr @trach @stopkretynom @Czokolad @mrk46_23 @marcinhakiel @norbert_heniu @salamander @Verbatino @MiedzygalaktycznyMors
Część nicków sie powtarza. Jak on zrobi komuś krzywdę, to postaram się wspomnieć na policji, że wasza sekta trzyma się razem, i jesteście odpowiedzialni za to
Moja oferta 1000 zł za jego dane dalej aktualna, choć już domyślam sie który to

#inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #carrioner #youtube #policja #patologia #przestepca
FuckGodPL - Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystk...

źródło: obraz_2023-10-01_175709637

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
@TheDragoon: Chłop @FuckGodPL ubzdurał sobie, że jest szeryfem z paranoją dwubiegunową i nie wiedząc jak działa wykop szuka przestępcy o pseudonimie betoniarz ogłaszając swoje posty. I normalni co zakopują kilkanaście postów dziennie, zakopali jego post bo się na główna nie nadawało. Nazwa sektą bo ktoś z w/w działa dla jakiegoś betoniarza i ma zamiar mu kasetony na suficie zerwać. Ogłasza fikcyjna nagrodę w wysokości 1000 zł brutto(bo od tego jeszcze trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@TheDragoon: ja miałem honor by przeprosić Carrionera. Ty bardzo dobrze znasz Żetoniarza, tylko udajesz. Nie bede podawał jego prawdziwej nazwy by go nie promować, a ty tego chcesz, by jeszcze atencje miał
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Honor? Potraktowałeś się jak typowy śmieć frajerze. Pluj dalej na komputer, bo nawet cię nie stać na kupienie nowego sprzętu przegrywie. Carrionera? aaaa to czemu mówisz "kałioneł"? Nie tak się czyta jego nick!
  • Odpowiedz
  • 0
@TheDragoon: mówię 'Karioner'. Chlebik ma problem z wymową r, ale sie o to nie czepiam go, bo działa w słusznej sprawie ze mną. Niby czemu zachowałem sie jak śmieć? Bo okazałem skruche i żal za swoje zachowanie? Mam ważniejsze wydatki a 1000 zł moge dać za znalezienie tego psychicznego przestępcy. Wracaj do Żetoniarza
  • Odpowiedz
@TheDragoon: po co mnie tu wołasz? załatwiajcie sobie te sprawy między sobą

do grożenia policją to trzeba mieć mózg i powód, żeby była mowa o grożeniu musiał bym się tym przejąć, to jakiś świr, schizofrenia jest straszna jak widać
  • Odpowiedz