Wpis z mikrobloga

Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystkich, Chronią psychopatycznego przestępce, najpewniej na jego prośbę zakopując mój artykuł. Co więcej, chyba mam już jego imie nazwisko, podejrzewam, że sam tutaj zakopał, bo podejrzanie mała aktywność, a akurat tego zakopał, co nie @michal-kopaczyk jak się dowiem gdzie mieszkasz to idę na policję o nękanie mnie, i Carrionera oraz groźby Carrionerowi, mi, i Oxabie.
Poznajcie sekte Żetoniarza działającą na wykopie: @cyberspace @Griev @tothu @Oomonatopeja @tamlinek @pawciorr @trach @stopkretynom @Czokolad @mrk46_23 @marcinhakiel @norbert_heniu @salamander @Verbatino @MiedzygalaktycznyMors
Część nicków sie powtarza. Jak on zrobi komuś krzywdę, to postaram się wspomnieć na policji, że wasza sekta trzyma się razem, i jesteście odpowiedzialni za to
Moja oferta 1000 zł za jego dane dalej aktualna, choć już domyślam sie który to

#inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #carrioner #youtube #policja #patologia #przestepca
FuckGodPL - Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystk...

źródło: obraz_2023-10-01_175709637

Pobierz
  • 139
@FuckGodPL: Szymek, ty masz chociaż kawałek mózgu czy tylko jesteś kawałkiem mięsa który potrzebuje kogoś by za niego myśleć? No bo sorry ale ty nie masz swojego zdania tylko bierzesz zdanie carrio jako swoje i nieudolnie próbujesz się jak najbardziej do carrio "upodobnić" xD
@FuckGodPL: Robisz jakąś zbędną dramę i z tego co się zorientowałem lurkując ti o ówdzie to nawet ten twój cały Carrioner byłby Ci wdzięczny gdybyś zamilkł na jego temat.

Faktycznie to wygląda tak jakbyś był jego czołobitnym wyznawcą i na siłę próbował pokazać jacy idioci - tu mam na myśli ciebie - przykleili się temu tam Carrionerowi do podeszwy.

Odklej się - to dorosły facet - poradzi sobie.
@Czokolad: a tak w ogóle przegrywie na filmie mówiłem, że miałem wtedy 15/16 lat a ona 14/15, więc nie zarzucaj mi pedofili, jak Zakolak Carrionerowi. Zazdrościsz że szybciej miałem pierwszy seks od ciebie czy co?
@FuckGodPL: To jest kwestia honoru- ty honorru nie masz. Aż szkoda mi tego twoje karoniera ze ma tak #!$%@?ą widownie. I moderatorzy na live jego komentowali na czacie ze jesteś #!$%@? a ty im dupe liżesz.. Nazywasz sie redpilowcem a pewnie 5 klasy podstawówki nie ukończyłeś.

więc nie zarzucaj mi pedofili, jak Zakolak Carrionerowi. Zazdrościsz że szybciej miałem pierwszy seks od ciebie czy co?


Czyli przyznajesz sie do współżycia z nieletnią?