Wpis z mikrobloga

Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystkich, Chronią psychopatycznego przestępce, najpewniej na jego prośbę zakopując mój artykuł. Co więcej, chyba mam już jego imie nazwisko, podejrzewam, że sam tutaj zakopał, bo podejrzanie mała aktywność, a akurat tego zakopał, co nie @michal-kopaczyk jak się dowiem gdzie mieszkasz to idę na policję o nękanie mnie, i Carrionera oraz groźby Carrionerowi, mi, i Oxabie.
Poznajcie sekte Żetoniarza działającą na wykopie: @cyberspace @Griev @tothu @Oomonatopeja @tamlinek @pawciorr @trach @stopkretynom @Czokolad @mrk46_23 @marcinhakiel @norbert_heniu @salamander @Verbatino @MiedzygalaktycznyMors
Część nicków sie powtarza. Jak on zrobi komuś krzywdę, to postaram się wspomnieć na policji, że wasza sekta trzyma się razem, i jesteście odpowiedzialni za to
Moja oferta 1000 zł za jego dane dalej aktualna, choć już domyślam sie który to

#inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #carrioner #youtube #policja #patologia #przestepca
Pobierz FuckGodPL - Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystk...
źródło: obraz_2023-10-01_175709637
  • 139
do grożenia policją to trzeba mieć mózg i powód, żeby była mowa o grożeniu musiał bym się tym przejąć, to jakiś świr, schizofrenia jest straszna jak widać


@FuckGodPL: ty chyba nawet nie umiesz czytać ;) ;*
@tothu: będę pisał. Nie będziesz mi mowił bluepillu, co robić. Podziękuj Żetoniarzowi, i sobie samemu ze daleś mu się namówić do zakopania mojego posta. A we wtorek pokaże cały ten post policji
@FuckGodPL A nie mysłałeś tak dla odmiany zająć się czymś przyjemnym jak relaks albo coś innego, jakimś innym hobby? Świat i tak dalej będzie istniał i Carionery i blakpilei, redpile i religie? Po co się tak samobiczujesz? Myślę że możesz też być fajny wartościowy jak Carioner który Ci się tak podoba, tylko musisz zając się sobą.
@Oomonatopeja: uderzyłem sie 22 razy, bo na to zasłużylem za szkodzenie Carrionerowi nieświadome. Zrobiłem to honorowo. Dlatego Carrionera ogladam by żyć w redpillu. A ty zakopywałeś post o przestępcy więc jesteś przeciwieństwem honoru, i redpillu
@FuckGodPL "A ty zakopywałeś post o przestępcy więc jesteś przeciwieństwem honoru, i redpillu" A co ten przestępca Ci zrobił napisz dokładnie bo nie wiem. Tak z pewnością jestem przeciwieństwem red pila, to masz jak w banku. Nie lubię napuszczania kobiet na mężczyzn i odwrotnie. Napisz co Ci zrobił ten przestępca.
@Oomonatopeja: jak to co? Pisałem w moim poście który zakopaleś. Nęka mnie, i Carrionera, Pomawia mnie, i Carrionera, grozi Carrionerowi, Oxabie, i innym fanom Carrionera, tworzy sekte, manipuluje ludźmi, atakuje z setek multikont
@norbert_heniu: o #!$%@?, no widać od pierwszego postu, że typ potrzebuje pomocy specjalisty, w końcu coś #!$%@? i albo komuś coś zrobi albo sobie, mam nadzieję że pójdzie na policję i ktoś tam ogarnie z jakim czubem mają do czynienia
@FuckGodPL "Nęka mnie, i Carrionera, Pomawia mnie, i Carrionera" To idź na policje z tym zdjęciem i powiedz że Cię nęka ten zamaskowany gość i żeby się ktoś tam tym zajął. Pewnie masz dowody? To idź tak jak Ci mówię osobiście najlepiej. I opowiedz swoją sytuacje.
@FuckGodPL To może spróbuj się trochę uspokoić. Weź sobie małą przerwę od tego Internetu przynajmniej. Nadal zbieraj te dowody jak będziesz miał ich trochę więcej jakiś mailów wiadomości od Typa co Cie prześladuje to idź znowu na policje.
@norbert_heniu: życzenie komuś czegoś tyo nie grożenie. Carrioner życzył Kasix tej Szmacie ze stritem drugiego udaru, ale nie groził że jej go zrobi, i bluepille też sie go o to czepiali. Nic mi za to nie zrobią, poza tym Żetoniarz musiałby to zgłosić, a on jawnie kpi ze mnie