Wpis z mikrobloga

Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystkich, Chronią psychopatycznego przestępce, najpewniej na jego prośbę zakopując mój artykuł. Co więcej, chyba mam już jego imie nazwisko, podejrzewam, że sam tutaj zakopał, bo podejrzanie mała aktywność, a akurat tego zakopał, co nie @michal-kopaczyk jak się dowiem gdzie mieszkasz to idę na policję o nękanie mnie, i Carrionera oraz groźby Carrionerowi, mi, i Oxabie.
Poznajcie sekte Żetoniarza działającą na wykopie: @cyberspace @Griev @tothu @Oomonatopeja @tamlinek @pawciorr @trach @stopkretynom @Czokolad @mrk46_23 @marcinhakiel @norbert_heniu @salamander @Verbatino @MiedzygalaktycznyMors
Część nicków sie powtarza. Jak on zrobi komuś krzywdę, to postaram się wspomnieć na policji, że wasza sekta trzyma się razem, i jesteście odpowiedzialni za to
Moja oferta 1000 zł za jego dane dalej aktualna, choć już domyślam sie który to

#inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #carrioner #youtube #policja #patologia #przestepca
Pobierz FuckGodPL - Kolejni ludzie z sekty Żetoniarza przechwyceni. Uważajcie na nich wszystk...
źródło: obraz_2023-10-01_175709637
  • 138
@tothu: ty zaraz będziesz mógł rozmawiać z policją, albo prokuratoerm sekciarzu Żetoniarza. Wyjaśnij swój powód, czemu zakopywałeś? Ja innego nie widze niż chronienie tego psychopaty
@norbert_heniu: nie ci sie nie podoba, tylko tej #!$%@? Żetoniarskiej. W tym tygodniu będę mial drugie wezwanie w związku z donosem na niego, bo mialem policji dać dowody na nękanie w sieci, to powiem i pokażę tą listę. Wezmą wasze ip i będziecie wzywani na komende. Carrioner miał racje że wasza sekta to są #!$%@?ńcy
@norbert_heniu: ja cie pomawiam? To ty ukrywasz tego przestępce psychopatycznego. Jakbys mial go w dupie to bys ominąl ten post. To jest logiczne że jesteś z jego sekty, bo nikt inny nie miałby interesu w zakopywaniu tego. Carrioner mówił o tym Żetoniarzu że to psychol, autysta, i schizofrenik, co go pomawia, a wielu ludzią ten Żetoniarz groził. Podobno jest z karachanu. Wiec widać kogo bronisz w tym momencie
@norbert_heniu: Carrioner to najlepszy obecnie na polskim yt youtuber o tematyce redpilla. Uczy mężczyzn jak obchodzić się z *obietami. Bardzo dobrze o tym wiesz, w końcu to sekta Żetoniarza rozpowszechniała fałszywe informacje o rzekomo tym że nęka ludzi z multikont i ma ich pełno
W tym tygodniu będę mial drugie wezwanie w związku z donosem na niego, bo mialem policji dać dowody na nękanie


@FuckGodPL: Pokaż tam przy okazji na komendzie Twoje znalezisko, lepiej niech sprawdzą czy to nie aby próba wyłudzenia danych osobowych. Nie mam pojęcia kim jest guru Twej sekty ale sądząc po Tobie kimś bardzo złym skoro wykorzystuje osoby chore i robi z nich fanatyków.
@trach: słuchaj #!$%@?, ja wiem że Żetoniarz robi narracje że niby Carrioner tworzy sekte, ale nie dam sobie wmówić że ty go nie bronisz. podaj powód zakopania znaleziska. A ja od razu powiem, czemu klamiesz. Przecietny człowiek nie zakopuje info o przestępcy i widać że jesteś związany z sektą Żetoniarza. A od Carrionera się odwal. On jest normalny i nie robi sekty, przegrywie
@FuckGodPL "Jakbys mial go w dupie to bys ominąl ten post." Masz paranoje narcystyczną. Świat nie kręci się wokół Twojej osoby człowieku xD Zwłaszcza jak nawet nie wiadomo o co Ci chodzi w twojej głowie. Cartoner XDD Youtube 1000 zł nagrody xDD Jak masz Cartoner jakiś problem, to na milicje idź z takimi zdjeciami i daj im 1000 zł a nie na Wykop xD
@Oomonatopeja: nie jestem Carrionerem przegrywie, ale to kolejna rzecz jaką sekta Żetoniarza kiedyś mi zarzucała, aż nie zacząłem na yt, i rumble nagrywać. Widać róznice inteligencji miedzy widownią Carrionera a widownią tego defektu ze szmatą na mordzie
@FuckGodPL: Czy Żetoniarz smalcownice czy co Ty tam bredzisz co drugi wpis są teraz z Tobą w pokoju? Ewidentnie Cię krzywdzi przywódca Twej sekty, zobacz Twoje wpisy. Jesteś fanatykiem. Masz zaburzony obraz świata, widzisz wszędzie żetoniarzy a cały Twój świat to sekta jakiegoś mało znanego randoma Kardionera i jej wrogowie. Ogarnij się, jesteś omotany człowieku i utraciłeś kontakt z rzeczywistością. Idź do lekarza albo wróć do brania leków.