Wpis z mikrobloga

Czyli jak zwykle sprawdza się teza, że baby wolą być bite i aby znęcano się nad nimi niż aby była z nudnym i spokojnym chłopakiem.

Bite, groomingowane, naćpane i ruchane w trójkątach... No i co z tego? Jak te baby były z nimi po kilka lat. A chuop co? A chuop gówno xD
Nawet na moim przykładzie. Nigdy nikogo nie uderzyłem, nigdy nie byłem dla nikogo niemiły, brzydzę się jakąkolwiek przemocą, jestem pracowity bo od końca szkoły średniej to praca praca zug zug, ba nawet na studiach jak normictwo imprezowało to ja chodziłem na nocną zmianę układać towar na półkach sklepowych żeby rodzicom było lżej, narkotyki to tylko w telewizji widziałem.
I co? I gówno, na takiego spokojnego chuopa żadna baba nie spojrzy, bo ona wolałaby być bita i gnojona w związku niż spokojnie usiąść poczytać jakąś fajną książke albo w coś razem pograć. Nie dla spokojnego chuopa są w tych czasach kobiety ehhh

#przegryw #gonciarz #logikarozowychpaskow #gargamel #zwiazki
Pobierz S.....z - Czyli jak zwykle sprawdza się teza, że baby wolą być bite i aby znęcano się...
źródło: maxresdefault
  • 4
teza, że baby wolą być bite i aby znęcano się nad nimi niż aby była z nudnym i spokojnym chłopakiem.


@Sotraz: nie teza tylko hipoteza i to twoja
przeciez oni sa nudni i spokojni
sa tak samo skonstruowani jak wszyscy inni, maja takie same problemy jak ci nudni, poznaja babe a potem robia jej sceny zazdrosci
myslisz ze ci nudni nie szaleja kiedy dowiaduja sie ze wszystko co kochali i wierzyli