Wpis z mikrobloga

Panowie, #!$%@?ście rynek matrymonialny. Jak ja byłem duży 140kg to praktycznie z domu nie wychodziłem (prędzej bym się #!$%@?ł jakby mi ktoś takie zdjęcie kazał wrzucić - od razu mówię nie namawiam do tego tylko weź dupę do roboty i to zrzuć) , zszedłem w 8msc do 86kg i drogie rozowe nie mówcie że się nie da. Jasne mniejszą część może mieć choroby które na to nie pozwolą ale to mały %. Wy w pogoni za pochwą bierzecie wszystko co się rusza i później takie efekty, większość będzie tępić ale znajdą się jednostki które to chycą. Teraz nawet taka myśli że zasługuje przynajmniej na chłopa 7/10 :D
#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #zdrowie #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz mati1990 - Panowie, #!$%@?ście rynek matrymonialny. Jak ja byłem duży 140kg to prakty...
źródło: temp_file8986248518576850040
  • 33
@mati1990: pracuję z typem co uwielbia laski 120kg w górę. Do tego jeszcze bierze takie karlice xD Niektórzy chyba po prostu lubią szukać tzpiy między fałdami niż się keksić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@mati1990: to wina braku balansu. Jest za dużo facetów a za mało kobiet i dlatego jest tak wielu spermiarzy którzy nie trzymali za rękę ale podbudowują ego maciorom na maxa
@NdFeB chłopie mnie tego nie tłumacz, sam byłem w życiu na 2 randkach ostatniej rok temu ale pogoń za jamą nie może zasłonić rozsądku. Lepiej w samotności zdechnąć.
@mati1990: pracowałem z jednym gościem który miał jak zaczynałem 35 lat chyba i tak przez 10 lat z nim pracowałem gość dopisywał śmieszne hasełka w gazetach długopisem i wieczna beka z grubych kobiet po 10 latach w końcu znalazł wybrankę jak ją zobaczyłem to spadłem z krzesła gruba niska z czarnym dzieckiem ale miała samochód i przyjeżdżała po niego do pracy. Desperaci są ślepi
@mati1990: ale o co ci chodzi właściwie? Przeszkadza ci, że ktoś akceptuje otyłość u kobiety? Jak możesz obarczać niskie wymagania mężczyzn odpowiedzialnością za obżarstwo u kobiet? Jeśli kobieta trzyma linię tylko dlatego, żeby mieć powodzenie u mężczyzn, to i tak kiedy tylko ustatkuje się z jakimś partnerem zacznie puchnąć.

Teraz zresztą bycie grubym jest powszechne, społeczeństwo się wzbogaciło i rozleniwiło to tłuszcz narósł.
@Aldehyd_Glutarowy @AnonimoweLwiatko Koledzy, ale to nie jest, aż tak niewiarygodne i nie zdrowe jak uważacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8 miesięcy ma w sobie powiedzmy 35 tygodni, co daję nam 1.54kg na tydzień plus to, że na początku wiadomo, że masa spada w ekspresowym tempie, głównie przez wodę/glikogen/treść jelitową, więc średnia by była jeszcze bardzie realna, a po drugie, to że kolega zaczynał od sporej wagi.

Jak dobrze
@sinrv: Zdaje mi się, że to jednak zależy od przystosowania organizmu. Różne diety próbowałem i ostatecznie zredukowałem ~40 kg ale musiałem ogarnąć odpowiedni sposób żeby nie zwariować z tym wszystkim i progresować przez dłuższy okres czasu. Zaczynając od 0 wiedzy na temat żywienia czy ćwiczeń. Kilka z tych diet miało bardzo negatywny wpływ więc powiedziałem jak to wygląda z mojej perspektywy. Właśnie 1% tygodniowo jest mega.