Wpis z mikrobloga

Panowie, #!$%@?ście rynek matrymonialny. Jak ja byłem duży 140kg to praktycznie z domu nie wychodziłem (prędzej bym się #!$%@?ł jakby mi ktoś takie zdjęcie kazał wrzucić - od razu mówię nie namawiam do tego tylko weź dupę do roboty i to zrzuć) , zszedłem w 8msc do 86kg i drogie rozowe nie mówcie że się nie da. Jasne mniejszą część może mieć choroby które na to nie pozwolą ale to mały %. Wy w pogoni za pochwą bierzecie wszystko co się rusza i później takie efekty, większość będzie tępić ale znajdą się jednostki które to chycą. Teraz nawet taka myśli że zasługuje przynajmniej na chłopa 7/10 :D
#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #zdrowie #logikarozowychpaskow #zwiazki
mati1990 - Panowie, #!$%@?ście rynek matrymonialny. Jak ja byłem duży 140kg to prakty...

źródło: temp_file8986248518576850040

Pobierz
  • 33
Jak ja byłem duży 140kg to praktycznie z domu nie wychodziłem (prędzej bym się #!$%@?ł jakby mi ktoś takie zdjęcie kazał wrzucić - od razu mówię nie namawiam do tego tylko weź dupę do roboty i to zrzuć) , zszedłem w 8msc do 86kg


@mati1990: 54 kg w 8 miesięcy? Badałeś się przed/po? To nie brzmi jak zdrowo-rozsądkowe odchudzanie. Powrót do złych nawyków/wypalenie/problemy psychiczne praktycznie murowane xd.
  • 0
@AnonimoweLwiatko nie, ostra dieta i bardzo dużo roweru. Uparłem się że albo zdechnę na zawał albo wsiądę na kolejny sezon na szosę i się udało. 2k kcal i dzienne 60km rowerem bez względu na pogodę uczyniły cód, w pierwsze 2 msc po około 12kg w dół ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślałem że rodzinna mnie zabije jak mnie po tym zobaczyła, wszystkie badania zrobiła i wyszły ok ale i
@mati1990: Ja #!$%@?łem całe wakacje przy zerowym ruchu praktycznie, praca biurowa i te sprawy. Na basen niedawno wróciłem. Ogólnie zdziwiłem się bo tylko 2-3 kg do przodu xd. Planowane ulaństwo do końca tygodnia, a od nowego miesiąca zjeżdżam poniżej 90 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 0
@gien tak przez cholernych simpów co ich jedynym celem w życiu to pochwa xd i gość całkiem z wyglądu 7/10 ale budyniem zamiast muzgu bierze 200kilo wagi, żeby ją chciał odchudzić to ok ale nie