Wpis z mikrobloga

@r5678 @ewolucja_myszowatych
Swietna praca z rozjasnieniem!
Kolejnosc zdarzen w mojej ocenie.
1. Oba auta jada lewym pasem. BMW szybciej niz KIA.
2. BMW mruga dlugimi.
3. Kia daje kierunkowskaz w prawo.
4. Kia rozpoczyna zmiane pasa z lewego na prawy.
5. Kia jest czesciowo na pasie lewym i na prawym, gdyz nie zakonczyla zmiany pasa.
6. BMW uderza w tyl KIA. Nie jest to symetryczne uderzenie, ze wzgledu na polozenie KIA.
7.
@ewolucja_myszowatych: dobra robota, ślady zresztą to potwierdzają, co już było widać na oryginalnym filmie. Kia wrzuciła kierunkowskaz i zmieniała pas, a Sebek chciał ją wyprzedzić środkowym pasem. Widać ślady hamowania z ABS z BMW, potem ślady zepchniętej Kii w stronę barierek i ślady BMW po uderzeniu jak szedł bokiem. Widać, że był łuk i lekko pod górkę więc typ z BMW pędząc prawie 300km/h nie miał zbyt wiele czasu na podjęcie
kucyk - @ewolucja_myszowatych: dobra robota, ślady zresztą to potwierdzają, co już by...

źródło: F6948qQWEAAuCSV

Pobierz
@Emble: najpierw kliknąłem plusa, ale po drugim twoim akapicie mówię, ni chooja.
co tzn, że KIA zamulał na lewym???
miał prawo nim jechać, wyprzedzać tak jak uważał za stosowne! koniec, kropka.
natomiast nikt nie ma prawa #!$%@?ć 3 paki autostradą, i zabijać ludzi.
rozumiesz?
pokaż mi na tym nagraniu co wyprzedzał to przyznam Ci rację


@Emble: napisałem "miał prawo nim jechać, wyprzedzać tak jak uważał za stosowne! koniec, kropka."
mógł wyprzedzać auto które było za nim/przed nim 100 metrów, o których to ty pisałeś.
jadąc ponad 100km/h niektórzy takie odległości sobie dają. zwłaszcza po zmroku, i gdy chcą dojechać bezpiecznie z rodziną na pokładzie.
i on miał prawo tak jechać.
kwestionujesz to?
dos_badass - >pokaż mi na tym nagraniu co wyprzedzał to przyznam Ci rację

@Emble: na...

źródło: Screenshot 2023-09-28 at 15-46-30 Udało się trochę podbić obraz z wypadku BMW na podstawie nagrań od @da... (@ewolucja_myszowatych) - strona 1

Pobierz
@dos_badass obejrzałem jeszcze raz to nagranie i tylko się utwierdziłem w przekonaniu że Kii nie powinno być na lewym pasie. Zobacz sobie jakie są odległości do auta przed nimi i za nimi. Oczywiście gdyby BMW jechało z normalną prędkością to do niczego by nie doszło.

Jak to mówią, cmentarze są usłane ludźmi którzy mieli pierwszeństwo. Z reguły mówi się to w kontekście pieszych lub rowerzystów, tym razem jednak boleśnie się o tym
@kucyk czyli jednak BMW zmieniało pas na środkowy, mea culpa już swojego komentarza nie mam jak zmienić, szkoda że wcześniej tego zdjęcia nie widziałem
@Emble: tylko nie wiem czy on zmieniał czy auto samo zmieniało, nie jestem specjalistą, ale tak patrząc na te ślady, to możliwe, że Sebek tylko przyhamował (początek śladów jest zgodny z ułożeniem jezdni, a póżniej mocno odjeżdżają na środkowy pas) i auto wpadło w lekki boczny uślizg ze względu na bardzo wysoką prędkość i łuk drogi, może dołożył do tego jeszcze nerwowy ruch kierownicą w prawo i lewo i się rozkład
@r5678: ty jestes niedokołysany? Nie specialnie zmienil pss na ich bo po co mialby speciqlnie sie w nich #!$%@? przy 250 na godzine? XP po prostu przy takiej odległosci i predkosci to mrugniecie oczami doslownie. A ty #!$%@? że widzial i specialnie wjechał xPPP ja #!$%@? wykopki zawsze zaskakują