Wpis z mikrobloga

ja po inżyniersku


@Docent_Jan_Mula: Panie inzynieru, te strefy zgniotu to poprowadzisz rurami kwadratowymi przez środek bagażnika, wracamy do konstrukcji ramowej pojazdów, czy stosujemy technologie z F1 w cywilnych pojazdach? a nie czekaj w F1 tez nie dali rady.

Konstrukcja samochodu z przodu ma strefy zgniotu, bo ma sie go gnieść i jest na to miejsce, tyły samochodów są twarde m. in. właśnie ze względu na położenie baku paliwa, a i
Leniek - >ja po inżyniersku

@DocentJanMula: Panie inzynieru, te strefy zgniotu to po...
  • Odpowiedz
@r5678: w Polsce jak masz znajomości za potrójne umyślne morderstwo 8 lat można dostać i wyjść po 2 za dobre sprawowanie no i brak wcześniejszych skazań za wykroczenia drogowe.
  • Odpowiedz
@Emble: > Jak to mówią, cmentarze są usłane ludźmi którzy mieli pierwszeństwo. Z reguły mówi się to w kontekście pieszych lub rowerzystów, tym razem jednak boleśnie się o tym przekonali podróżujący Kią.

To nie ma znaczenia, tylko jeden pojazd poruszał się nie zgodnie z przepisami. Jak się chce tak szybko zapieprzać, to trzeba brać pod uwagę zawalidrogi. Komentarze, że kijanki tam być nie powinno są moim zdaniem nietrafione - nie
  • Odpowiedz
osoba jadąca 250+ w nocy na drodze z ograniczeniem do 140 musi być świadoma tego, że może kogoś zabić.


@darkon___: Można to porównać do strzelania na wiwat z kałacha na zamkniętej imprezie. Niby nikogo nie chcesz zabić, a jednak szansa jest w cholerę wysoka. Co widać często na filmikach z netu.
  • Odpowiedz
@Leniek no i oprócz tego ze halo uratowało mu życie to jaki był drugi temat? jak to się stało że wybuchł pożar, wzięli na to poprawkę w następnej generacji bolidów, poprzez wzmocnienie konstrukcji wokół baku i jego samego. O to samo mi chodzi w samochodach drogowych, oczywiście w odpowiedniej skali.
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: no to w odpowiedniej skali już masz od dawna dopóki ktoś w cię ie nie P----------i z różnica prędkości 100kmh to rozerwanie baku zazwyczaj się nie zdarza. Fordy Pinto już po drogach masowo nie jeżdżą
  • Odpowiedz
Tutaj jest wyjątek. Pierwsza sytuacja gdzie postawiłem znak równości między spowodowaniem śmiertelnego wypadku a morderstwem.


@r5678: przecież to nie spełnia podstawowego założenia morderstwa - gość z bmw musiałby w nich umyślnie wjechać z zamiarem zabicia.

Nie bronie gościa, ale typ nigdy nie dostanie takiego zarzutu, bo sprawa pod taki zarzut się nie kwalifikuje.
  • Odpowiedz
Bardzo dobra robota wreszcie latwo ocenic jak bylo!!!
KIA 100% niewinna, nawet jak zmienial pas to nie mogl ocenic poprawnie czy ten lecacy jak pocisk zjeb nie wpadnie na ten sam pomysl. Cmentarze sa pelne niewinnych a typ z BMW ponoc szukal juz nowej furki choc nie wiem czy to prawda bo to by go jeszcze bardziej pograzlo, ledwo sam uszedl z zyciem to jeszcze pierwsza sprawa niecierpiaca zwloki to nowe auto.
  • Odpowiedz
@r5678 na tą k---e z bmw to tylko wyciągnąć pistolet i dołożyć mu kilka gramów wystrzelonych w jego kierunku z dużą prędkością. A każdego, kto przy tym mataczyci kombinuje, w pakiecie do kamieniołomu. Wraz z utratą praw publicznych i upublicznieniem wizerunku, z dopiskiem "próbowałem odwieść państwo od dotarcia do zabójcy z bmw na A1".
To samo dotyczyć powinno tej k---y od "turystycznej jazdy" tym swoim sruwem, co zabił dwie osoby w
  • Odpowiedz
@r5678 Czyli wychodzi na to aby nie być posądzonym o wymuszenie pierwszeństwa należy zupełnie nie reagować na poganianie długimi. Tylko spokojnie dokończyć manewr i powrócić na prawy pas.
Bo w tym przypadku wygląda to jak pułapka na którą się złapali. Oczywiście czynnikiem który niszczy całe równanie prawidłowego zachowania się na drodze zgodnie z przepisami jest jeden ze składników który wykracza ponad założone normy aby równanie zadziałało. Jest to za szybkie do
  • Odpowiedz
ja pierdziele i że jeszcze potrafią być dzbany piszące o tym że KIA zajechała to szok w głowie mi się nie mieści głupota ludzi


@dzem_z_rzodkiewki: nagrania nie były czytelne, a hipotez było wiele. Zresztą dalej nic z nich nie wynika.

Czyli gość widział że zmieniają pas i mimo to postanowił ich wziąć z prawej myśląc że
  • Odpowiedz