Wpis z mikrobloga

Oczywiście zadecydowała tutaj kosmiczna prędkość kierowcy BMW, ale nie bez komentarza musi zostać przywara p0laków jaką wykazał się tutaj kierowca Kii: czemu na 3 pasach jechał lewym pasem, skoro auto go poprzedzające, prawdopodobnie jadące środkowym pasem, było od niego dobre ~100m?


@Emble: tam ktoś jedzie 200m przed KIA środkowym pasem, może już leniwie troche zbyt wcześnie się ustawił na lewym. Może i by mu się mandat należał. No ale to jest
  • Odpowiedz
@Emble: jeśli strony obić aut się zgadzają to też tak to widzę , co stanowi o winie bmw, tam chyba było rozszerzenie jezdni z dwóch na trzy pasy wcześniej, kia popełniła błąd że została na lewym, i spotkało ją bmw, władca życia i śmierci
  • Odpowiedz
czemu na 3 pasach jechał lewym pasem


@dzem_z_rzodkiewki:

@Emble


bo jak zjeżdżał na lewy to w lusterku było pusto? Patrz z jaką BMW prędkością leciał, jestem skłonny uwierzyć w teorię że komputer pokazał 253 bo nie był przewidziany większy wynik, a po obejściu limitu leciał 300 - przy tej prędkości 3 pasy są szerokości 1 więc i tak gonwo widział, równie dobrze KIA mogła jechać środkowym.
  • Odpowiedz
Oczywiście zadecydowała tutaj kosmiczna prędkość kierowcy BMW, ale nie bez komentarza musi zostać przywara p0laków jaką wykazał się tutaj kierowca Kii: czemu na 3 pasach jechał lewym pasem, skoro auto go poprzedzające, prawdopodobnie jadące środkowym pasem, było od niego dobre ~100m?


@Emble: Bo się zagapił? Bo jest noc i był trochę zmęczony. Bo sekundę wcześniej jak patrzał do lusterka bmw był jeszcze daleko? No ja #!$%@?, szukać tutaj winy w kierowcy
  • Odpowiedz
  • 8
@slusar_o2 może mam nierówno pod sufitem ale przynajmniej żyję bo po wykonaniu manewru wyprzedzania zjeżdżam na prawy pas a nie ciągnę się lewym bo mam kolejne wyprzedzanie za pół kilometra ¯_(ツ)_/¯ to że wina BMW to sprawa oczywista, ale trzeba też mieć z tyłu głowy że jakiś promil kierowców będzie #!$%@?ł 250 i trzeba ich unikać
  • Odpowiedz
@Emble ja wiem co doprowadza do tego, dziwię się tylko że dużo rzeczy projektuje się z ogromnym współczynnikiem bezpieczeństwa np. windy, a samochody jak widać w skrajnych przypadkach nie są dostosowane do takich uszkodzeń
  • Odpowiedz
@r5678:

Czyli gość widział że zmieniają pas i mimo to postanowił ich wziąć z prawej


Raczej jednocześnie kija chciała uciec na prawy a dzban z BMW chciał minąć i nie zdążył zareagować. Przy 250/300 to się starasz nie wypaść z jezdni a nie robić gwałtowne manewry mijania.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: Dobra, pożyteczna społecznie bezinteresowna robota.

Załóż proszę profil na buycoffee.to, wyślij mi na priv swojego blika (tylko nie publicznie, żeby to nie doszło do tych baranów od pojazdu bmw) lub podaj nazwę fundacji lub organizacji charytatycznej na którą mogę przelać podziękowanie. Ja będę piewszy.

Dzięki Twojej pracy (i tego gościa na twitterze który to również nagłaśniał) znacznie wzrosło prawdopodobieństwo że na naszych drogach będzie jeden morderca mniej.
  • Odpowiedz