Wpis z mikrobloga

@laventel o joj ale ci ciężko, ale biedna jesteś bo musisz siedzieć w repecji siłowni 8h na telefonie i jeszcze oprócz słuchania jęczenia i krzyków może któryś coś od ciebie chcieć
ci ciężko, ale biedna jesteś bo musisz siedzieć w repecji siłowni 8h na telefonie i jeszcze oprócz słuchania jęczenia i krzyków może któryś coś od ciebie chcieć


@HINI: @dnljr może i julce ciężko jest słuchać takich jęków, ale to nic w porównaniu z bólem dupy, jaki u mizoginów powoduje skąpo ubrana laska "zdobywająca atencję" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Festiwal_Panczy XD nie ale jest taki stały klient starszy, ok 50 I czasami daje jakieś słodycze tak o, parę razy też coś dostałam za to że w czymś pomogłam/naciągnęłam zasady ale to głównie od kobiet już
@2906518 HAHA kiedyś tu przychodził taki chłop, tak #!$%@? od niego XD przysięgam że 10 metrów od niego było czuć ten pot, każdy trener mówił że chlop na bombie jest nw
Mógłby z żulem z tramwaju konkurować kto gorzej #!$%@?
via Android
  • 0
@laventel to na sieciowce jeszcze nie jest tak źle, na mordowni odgłos męskiego orgazmu, bólu i rzucanych drążków jest jeszcze głośniejszy.