Wpis z mikrobloga

Bardzo lubię słuchać Wojciecha Szewko, sprawdziłem te zbiórkę na komputer, który jak mówi że potrzebuję do szybszego renderowania filmów to myślę, sprawdzę pewnie jakiś komp za ok 8-10k, a tu Apple za 22 000zł xD Po co mu takie coś do jego materiałów, gdzie nie bawi się w jakąś obróbkę wideo, jakieś wielkie i skomplikowane montaże, nawet w ogóle nie ma tam montażu czy coś podobnego, mówi przez 60min do mikrofonu i wrzuca to na YT dając dwa razy w tle jakieś zdjęcie.
Nie jest to wpis agresywny, czy coś w tym stylu, życzę mu zebrania zbiórki i udanej pracy z kompem, ale tak po ludzku mnie roz*ebał cel xD
Jak będzie zbierał na poprawę jakości obrazu to za cel wybierze kamerę telewizyjną? xD

#ukraina #szewko #pcmasterrace #technologia
KarolaG17 - Bardzo lubię słuchać Wojciecha Szewko, sprawdziłem te zbiórkę na komputer...

źródło: Screenshot_20230925_155110_Chrome

Pobierz
  • 17
realizatora czego potrzeba i przekazuj


@KarolaG17: taa, w tej branży jest sporo applowych maniaków i pewnie taki mu doradza.

A już miałem do niego napisać, że jak już nazbiera to mu złożę taką kosę do montażu w ramach wsparcia, po kosztach i wyjdzie jakieś 7-8k zł, no ale z czym tam do ludzi...
#majk3lskladapcty
Gość robi zajebiste podcasty i jeszcze wstawia codziennie filmiki po 1,5h.


@Pompejusz: no tak, to jest naukowiec, on się tym profesjonalnie zajmuje i jeszcze chyba pasjonuje. Aż czasami się zastanawiam czy sam nie jest jakimś ortodoksyjnym muslimem tak wsiąkł.
Fakt, że zayebiste.

No ale montaż się przyda, po co słuchać jak przerywa i popija. Gorzej niż Wolski przełykający gluty.
Kto myśli, że jak kupi Apple, to od razu filmy będą lepsze xD myślę, że w tej klasie da się kupić o wiele szybszy komitet typu workstation niż to apple, nawet jak tam jest MacOS.
Po co mu takie coś do jego materiałów, gdzie nie bawi się w jakaś obróbkę wideo, jakieś wielkie i skomplikowane montaże


No ale chyba o to chodzi, co nie? Jak nie ma kompa do obróbki wideo przystosowanego to ciężko coś lepszego zmontować.

Poza tym gość robi tak dobre materiały, że jak dla mnie to mógłby se jeszcze na iphona zbierać. Należy mu się :)
Ja slucham bardzo często jego podcastów.. jest to wybitny znawca bliskiego wschodu i lubię też jego świetne poczucie humoru. Ustawiam jakość na 144p i lecę na sluchawkach.. także jeśli chodzi o mnie nie potrzebuje oglądać tego w 4K, ja się do na tego nie dorzucę ale jak ktoś chcę to nie widzę probemu.