Wpis z mikrobloga

@eldarel: przecież to ty wyceniasz swoją wartość na rozmowie kwalifikacyjnej i to ty podajesz stawkę za jaka chcesz pracować, więc umieszczanie wartości wynagrodzeń przy ofertach pracy jest bez sensu.
@Winsomeboy:
Jestem już w tej komfortowej sytuacji, że to raczej praca szuka mnie niż w drugą stronę ale mimo to nadal zdarza się, że piszą do mnie headhunterzy np. na LinkedIn, że mają super ofertę pracy ale nie piszą za ile. Jak się człowiek grzecznie zapyta jaka stawka to albo się obruszają albo rzucają coś w stylu "kwestie wynagrodzenia zostaną poruszone na dalszym etapie rekrutacji". Dla mnie to od razu koniec
@eldarel: no i oczywiście zero odpowiedzi na moje konkretne pytania...

Dlaczego mówisz, że program TD jest za mało konkretny?
To co powiedzieć o konfie, której program zmienia się jak w kalejdoskopie i często jest "żarterm"?
A konkretny program konfiarze rzeczywiście mają - konserwatyzm, zakaz aborcji, skrajny katolicyzm, niechęć do UE...
@kx_keytinho:
Kwestie podatkowe.

Program Konfederacji:

1) kwotę wolną od podatku w wysokości 12x minimalnego
wynagrodzenia (od 1 lipca 2023 r. 43 200 zł),
2) likwidację drugiego progu podatkowego ustanawiając liniowy
PIT 12%,
3) rozszerzenie ulgi dla młodych (do 26. roku życia) o osoby
prowadzące działalność gospodarczą,
4) zwolnienie lokat i obligacji z podatku Belki,
5) szeroki wachlarz uproszczeń podatkowych dla przedsiębiorców,
6) ulgę kredytową (odsetki od kredytu na jedną nieruchomość
mieszkalną
No dobrze. @eldarel - program Konfederacji jest ciut konkretniejszy. Ale co powiesz o kwestiach światopoglądowych czy innych skrajnych poglądach konfy? Oraz o wiarygodność Konfy, która jest zerowa bo brauniści i narodowcy to raczej gospodarką zajmować się nie będą.

Sprawdź jeszcze program 100 konkretów KO, bo tam też są fajne rzeczy
@eldarel: to jesteś smutnym człowiekiem, jak jeden postulat z wielu (również wolnorynkowym) ci dyskwalifikuje KO, a oddanie swojego życia w realne władanie Jezusa Chrystusa, chcących wyjścia z UE albo posiadanie na listach otwartych faszystów czy ludzi walczących z 5G już nie dyskwalifikuje Konfederacji.