Wpis z mikrobloga

Co mam zrobic bo juz na prawde nie wiem… Sytuacja wyglada tak, że jestem ze swoim chłopakiem juz dlugo ale w ostatnim czasie nie układa nam się zbyt dobrze. Chłopak wyjechał na 3 miesiące za granice do pracy, wraca za jakies 2 tygodnie z powrotem i przez ten czas ani razu się nie widzieliśmy. W tym czasie poznałam chłopaka w którym bardzo się zauroczyłam i na ostatniej imprezie całowaliśmy się, dotykaliśmy (bez seksu) a na koniec spaliśmy razem w łóżku. Mój chłopak zna polowe prawdy. Po tej sytuacji nie wiem co mam zrobić, kocham chłopaka ale czuje ze powoli #!$%@? się również w moim koledze… #zwiazki
  • 21
@Haerbin bywa, chłopak to nie mąż, a rozstania są powszechne jak kurz na ulicy. Wybieraj, z którym lepiej być. Chociaż znam takie, które przez jakiś czas chodziły z dwoma, nie będąc pewnymi, co robić. Aha - nie przejmuj się głosami potępienia. Jak niebieski tak zrobi to jakoś nie jest tak oceniany.
Hihi aż mi się przypomniało jak się koleżanka do mnie przykleiła jak jej chłop pojechał do pracy za granicę. Pół roku go nie było. Powiedziałem jej że nic z tego nie będzie. Ale i tak dowiedziałem się tydzień później iż poszła w tango z innym. Co dokładnie zaszło nie wiem. Wiem tylko, że dziś z tym gościem co pojechał za granicę jest po ślubie i jakiś bombelek wjechał.