Wpis z mikrobloga

Jak wy macie sile żeby wstać z łóżka a co dopiero pracować i robić jeszcze inne rzeczy typu zakupy czy siłowania bo ja ledwo z łóżka się podnoszę a jedyna motywacja do tego jest nie naszczanie w pościel, próbowałem różnych prac, od kołchozów po biura ale wszędzie czułem się jak by miał zaraz umrzeć, teraz jestem na neet ewentualnie od czasu do czasu porozwoże autem jakieś zarcie w ramach pracy na Glovo czy innym luju tylko po to żeby mieć na pizze albo piwo ale po 3-4h takiej pracy zaczyna mnie bolec głowa i jestem całkowicie rozkojarzony przez co nawet nie wiem gdzie jechać mimo nawigacji włączonej #depresja #zalesie #przegryw #pracbaza
  • 16
@Piottix 25 i od 8 lat cierpię na depresje (zdiagnozowana lata temu i nieleczona bądź leczona w sposób „na #!$%@? się czyli NFZ”) dodatkowo chroniczne zmęczenie które nie pozwala mi normalnie funkcjonować, choroba jelit, co drugi-trzeci dzien biegunki przez co jeszcze ciężej mi funkcjonować a odżywiam się zdrowo nie jem chipsów, smażonych potraw, nie pije słodzonych napoi itp
@MetalowyBieg:

dodatkowo chroniczne zmęczenie


jak ja cie rozumiem miras. Kto tego nie przeżył nie wie jak to jest że każdego dnia ledwo wstajesz z łóżka i musisz się zmuszać do każdej czynności. już o pojściu do pracy czy śmierdzącego kołchozu nie wspomnę.

jeśli się nie leczysz to zacznij. Dobrze dobrane leki potrafią pomóc i możesz odzyskać dużą część swojej energii życiowej.
@hansschrodinger biorę jedynie minimalna dawkę depratalu, a do pracy się zmuszam tylko po to żeby zarobić na jakieś swoje zachcianki, kasa zła nie jest ale jednak nie wiem czy warto tak aż się poświęcać, czy może zrezygnować z konsjumpzonizmu na rzecz świetego spokoju i mniejszego zdenerwowania tym zmęczeniem
@MetalowyBieg sam nie mam motywacji, ani ochoty ale dorabiam sobie pracując po 8 i 12 godzin sprzątając fabrykę, nie mam ani siły ani ochoty na robienie czegokolwiek przed jak i po pracy, na szczęście tylko do końca września.
co drugi-trzeci dzien biegunki przez co jeszcze ciężej mi funkcjonować a odżywiam się zdrowo nie jem chipsów, smażonych potraw, nie pije słodzonych napoi itp


@MetalowyBieg stoperan rozwiązaniem problemów wszelkich
@MetalowyBieg: to jest proces długotrwały niestety. Ja mam pakiet luxmed, więc do psychiatry sobie mogłem chodzić codziennie (ja brałem konsultacje telefoniczne zawsze). No i u mnie dobieranie leków trwało 2 lata. Dopiero po tym czasie mogłem powiedzieć że jest ok