Wpis z mikrobloga

@MarcelinaM85: Pawłowski to jednak bezbekowy dzban, jakieś gorzkie żale tam poszedł wylewać i to naprawdę jakieś pierdoły, a do tej pory miałem do niego neutralny stosunek, ale ludzie tu krytykują goatsów (w sumie prawidłowo, bo to gówno) i fame, a to cloutciarze tam jak dla mnie się spłakali (stąd nieśmieszny, ale jednak w punkt żarcik z chusteczkami). Lexy, Peszko, Pawłowski i czeczeńce w tle - no ja nie wiem jak można
@MarcelinaM85: Nie wiem gruby dalej przeżywa że fame nie dało mu podwyżki i wzieli innego typka. Co to w ogole jest ze zaprasza sie na eventy i promuje jakiegos spaslaka ktorego rola jest wywolywanie zawodnikow do klatki. Teraz jak widać Fame zmadrzalo, wzieli jakiegos profesjonalnego gościa(blondasa) co zapowiada zawodnikow na galach i nie trzeba go atencjonowac i promowac nazwiska. A taki pawlowski mysli ze wnosci do tego swiata nie wiadomo co
@Cocobollo: Grubasek ma o sobie wysokie mniemanie, a prawda jest taka, że w ogóle nie jest zabawny, a jego riposty to takie na poziomie gimnazjum i to jak mu akurat coś się w miarę uda, natomiast na tej konferencji move to mu totalnie psycha siadła i jedyne co potrafił to naśmiewanie się z wady wymowy Golasa i stwierdzenie, że Stano jest opłacony przez fame, nie wiem co on tam w ogóle
@Olo92: no uratował, bo gdyby nie on, to pewnie Rogo by zupełnie stracił głos po 3 walce i Golas bez S sam by musiał zapowiadać walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)