Wpis z mikrobloga

Przeczytałem. Jak niektórzy z tagu może pamiętają, przed jej wydaniem dużo wpisów poświęciłem hipokryzji jej autorek więc tym bardziej musiałem to zrobić. Zanim ktokolwiek napisze że po ch*j to kupowałem - mam to gdzieś, 40 zł to jest nic a czuje się w obowiązku wyjaśnienia tej gównoksiążki która jest obrzydliwym paszkwilem. To jest niesamowite jak autorki nienawidzą przegrywów a jednocześnie mówią że chcą społeczeństwu zasygnalizować problem tych osób.

Książka składa się właściwie z dwóch podstawowych elementów: opisów rozmów z kilkunastoma osobami (wraz z cytatami) oraz wplecionych w to informacji o różnych badaniach naukowych na dany temat. Właściwie całość obrazu jest taka: przegryw to nierób siedzący w domu który nie potrafi wziąć się w garść, nigdy nie r*chał, jest to toksyczny mężczyzna. No k*rwa XD No bo co ma zrozumieć przeciętny czytelnik jeżeli mamy wywiad z jakimś przegrywem, kilka stron o badaniach naukowych i to jest wszystko? Zero wytłumaczenia skąd się bierze takie podejście u przegrywa, jakie czynniki na to wpłynęły, co mogłoby zmienić jego sytuację, jak społeczeństwo zniszczyło taką jednostkę itd.

A teraz uwaga: w książce nie ma ANI SŁOWA o tym że problemy mężczyzn w dużej mierze wynikają z panującego matriarchatu, że mieszkamy w cuckoldstanie, książka nie porusza ANI RAZU tematu toksycznej kobiecości, hipergamii i feminizmu które chcą ZNISZCZYĆ takich mężczyzn. Czyli tak, pokazujemy społeczeństwu temat przegrywów ale w sumie to ch*j z nimi, sami są sobie winni XD

Nie dość że Wasza książka "Przegryw" to paszkwil jakich mało, to teraz jeszcze to gównowystąpienie w Dzień Dobry TVN. Wasz cel jest jasny - jeszcze bardziej zepchnąć na margines mężczyzn z problemami, pokazać że są nikim. I nie p*erdolcie głupot @herzyk_wieczorkiewicz że nie miałyście wpływu na tą żenującą inscenizacje incela. Przekaz tej scenki był następujący: Incel nienawidzi kobiet, incel jest terrorystą, incel to psychopata.

Nie wspomnę już nawet o masie błędów jak chociażby ten ze screena w komentarzu: FWHR to Face width to height ratio czyli stosunek szerokości do wysokości twarzy. W książce jest na odwrót.

Herzyk, Wieczorkiewicz. Jesteście obrzydliwe.

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #bekazlewactwa #blackpill #redpill #zwiazki #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn
Miguelos - Przeczytałem. Jak niektórzy z tagu może pamiętają, przed jej wydaniem dużo...

źródło: ffggdfg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miguelos Sfinansowałeś dwie kobiety, gdzie jedna z nich pisała o delegalizacji facetów (ciekawe czy Żydów również - jeśli tak, to jest antysemitką), a w swojej recenzji opisałeś książkę taką, jaką praktycznie każdy na tagu sobie wyobrażał przed jej wydaniem. Przecież to było łatwe do przewidzenia, jaka będzie w niej narracja...
  • Odpowiedz
Zanim ktokolwiek napisze że po ch*j to kupowałem - mam to gdzieś, 40 zł to jest nic a czuje się w obowiązku wyjaśnienia tej gównoksiążki która jest obrzydliwym paszkwilem.


@Miguelos: Spoko, że kupiłeś. Jakby to jest normalne i naturalne, że jeśli chcesz coś ocenić najpierw musisz się zapoznać z treścią tego.
  • Odpowiedz
łaściwie całość obrazu jest taka: przegryw to nierób siedzący w domu który nie potrafi wziąć się w garść, nigdy nie r*chał, jest to toksyczny mężczyzna.


@Miguelos: Czytałem ją, trochę pobieżnie, ale jednak i to nieprawda.
  • Odpowiedz
@Miguelos: Tutaj przede wszystkim ogólnie problem jest taki, że ''incel'' oraz ''przegryw'' stały się kolejnymi modnymi słowami których używa się, aby obrazić mężczyzn chociaż duża część o ile nie większość osób używających tych słów nawet nie ma pojęcia co takowe znaczą.
  • Odpowiedz
A teraz uwaga: w książce nie ma ANI SŁOWA o tym że problemy mężczyzn w dużej mierze wynikają z panującego matriarchatu, że mieszkamy w cuckoldstanie, książka nie porusza ANI RAZU tematu toksycznej kobiecości, hipergamii i feminizmu które chcą ZNISZCZYĆ takich mężczyzn. Czyli tak, pokazujemy społeczeństwu temat przegrywów ale w sumie to ch*j z nimi, sami są sobie winni XD


@Miguelos: Nie czytałem książki, ale zakładam, że Herzyk musiała w niej
  • Odpowiedz
@Miguelos: za dużo wymagasz, jak na 2023 rok. Jeśli jesteś zdania że wyśmiewają inceli, to już wcześniej powstała książka o mężczyznach w sieci ale autorka jasno zadeklarowała, że "kobiety mają uważać na mężczyzn". Tutaj czegoś takiego nie ma.

Poza tym jakich problemów matriarchatu nie poruszyły? Bohaterzy mają złe dzieciństwo, kobiety nimi gardzą, hipergamia jest poruszona. Wszystkie doktryny incelowskie - polska to cuckoldstan, feminizm jest zły, wszyscy promują hipergamię - zostały
  • Odpowiedz
@Miguelos: Nie wiem co jest w książce, ale w DD TVN wypowiadały się w sposób zdecydowanie świadczący o wyższej wrażliwości wobec tematu niż to obowiązuje w mainstreamie, a tym demonizującym charakterystykom przegrywa które wymieniasz się właśnie sprzeciwiały.

Jak chcecie żeby temat został traktowany z większą wrażliwością (sam bym zresztą chciał, nie identyfikując się osobiście z tą społecznością), to to się nie stanie z dnia na dzień. Sranie od góry do
  • Odpowiedz
FWHR to Face width to height ratio czyli stosunek szerokości do wysokości twarzy. W książce jest na odwrót.


@Miguelos: co za różnica, dla kobiety stosunek to stosunek xD
  • Odpowiedz
@Miguelos: Ja j---e chłopaki ogarnijcie p---y. Jakieś szmuliska, które z ryja wyglądają jak w-------e mohery, odmłodzone na oko do 35lat i dopasowane do współczesnych klimatów, napisały jakiś wysryw, którego model biznesowy jest oparty na w--------u was i rozpropagowaniu tego waszym szumem. Zamiast w-----ć się na to piszecie jakieś recenzje, prostujecie jakieś bzdury i poświęcacie energię na udowodnianie, że nie jesteście wielbłądami. Olejcie to, a jak chcecie im d-----ć, to wyczekajcie
  • Odpowiedz
@Miguelos: Wszystkie tego typu ksiazki to jest ULTRA FIKOŁEK. Ja czytalem ksiazke babki, ktora miala byc o tym, ze mezczyzni sa wychowywani na toksycznych i miala byc ksiazka dla mezczyzn. A w praktyce okazala sie j------m bialych mezczyzn i wychwalaniem kobiet oraz...murzynow. Byly tam m.in takie fikolki jak informacja, ze to nieprawda by czarni popelniali wiecej przestepstw, ze to jest wszystko klamstwo. Ksiazka bardzo popularna w kregach lewicowych i wysoko
  • Odpowiedz