Wpis z mikrobloga

@janekplaskacz Z tobą gada się trochę jak ze ścianą , ale rozumiem - takie erystyczne fikoły są obowiązkowe jak się próbuje wciskać innym prymitywna propagandę.

A na przykład Tomasz Lis jest już czynnym politykiem?
Co? Tłumaczę ci, żebyś nie mieszał dziennikarzy z politykami a ty kolejny raz wrzucasz polityków. Masz coś z głową?


@janekplaskacz czy przez to chcesz powiedzieć że Lis jest już oficjalnie politykiem?
Nic takiego nie napisałem. Jak trochę podrośniesz to się nauczysz o stopniowaniu przymiotników oraz o skali.


@janekplaskacz czy co? TVN to też propaganda, ale nie taka bezczelna jak tvpis?
@janekplaskacz i z tym się mogę prawie zgodzić, z tym że zdarza im się trochę częściej niż "czasem".
Dodatkowo jak sam zauważyłeś w innym wątku (o abw w redakcji wprost) kiedy powinni wyraźnie skrytykować takie działania władz to poprostu beznamiętnie, bezemocjonalnie informowali o tym fakcie.
@Kryspin013: jak widziałeś w 2016 ostatni raz to jak możesz porównać i się jeszcze wypowiadać? Myśl rurkowcu myśl.


@Ja-szczur: przecież to nie ja porównuję lemmingu + widzę, że masz problemy z logiką.

Jakby TVN #!$%@?ł cokolwiek na takim poziomie jak robi to TVP to już by cały wykop był #!$%@?. Mogę też specjalnie dla ciebie obejrzeć cały program faktów i wiadomości, porównać je ze sobą i ci przedstawić ale i
@Kryspin013: nie no od tej lewackiej logiki można oszaleć.
JAK NIE PORÓWNUJESZ?! Uważasz, że TVN i TVP to co innego a więc musisz je porównać. Ja wiem, że podstawy logiki mogą być dla przeciętnego lewaka zbyt trudne ale to to już jest jakieś kuriozum.
I jeszcze mi zarzuca że to ja mam problemy z logiką. Szkoda strzępić w ogóle ryja.
@Kryspin013: nie no od tej lewackiej logiki można oszaleć.

JAK NIE PORÓWNUJESZ?! Uważasz, że TVN i TVP to co innego a więc musisz je porównać. Ja wiem, że podstawy logiki mogą być dla przeciętnego lewaka zbyt trudne ale to to już jest jakieś kuriozum.

I jeszcze mi zarzuca że to ja mam problemy z logiką. Szkoda strzępić w ogóle ryja.


@Ja-szczur: mordo, masz problemy z logiką. Po pierwsze to nie
@Kryspin013: po przeczytaniu twojej wypowiedzi o ciężarze dowodu już wiem że nie masz pojęcia absolutnie o niczym. Twierdzisz, że TVN i TVP to co innego i nie leży na tobie ciężar dowodu. Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobisz. A co najlepsze to nie możesz porównać obu stacji bo jednej nie oglądasz ale wiesz na pewno że jej propaganda jest lepsza. No XD. A swoje przekonanie oparłeś na tym
@Kryspin013: po przeczytaniu twojej wypowiedzi o ciężarze dowodu już wiem że nie masz pojęcia absolutnie o niczym. Twierdzisz, że TVN i TVP to co innego i nie leży na tobie ciężar dowodu.


@Ja-szczur: dobra, bo ja już nie wiem czy męczysz dla samego męczenia czy po prostu udajesz.

OP ze screena się zesrał, że TVP i TVN to to samo. Pytany o konkrety nie potrafił odpowiedzieć i kluczył jak #!$%@?.