Wpis z mikrobloga

@CheSlaw:
Nie no, są zupełnie takie same. Przecież na nagraniu z Winnickim widzimy typa z RMF FM, który rozsierdzony wbił na konferencję, zaczął krzyczeć jakieś hasła od czapki oraz zakłócił całą konferencję. Wcale nie ma tam dziennikarza, który odnosi się bezpośrednio do wypowiedzi Winnickiego.

Człowieku, Rachoniowi chodziło tylko o to, żeby zrobić burdę. Miał wykrzyczeć swoją tezę (bo nie pytanie) i pokazać, że Tusk na to pytanie nie odpowiada. Co więcej,
@CheSlaw:

że już nie wspomnę o najnowszym arcydziele goebelsowskiej propagandy. Takiego stopnia prymitywizmu to nawet sam tvpis by się nie powstydził.


JPDL, klasyczna technika pisiorska. Kto nie z nami jest przeciwko nam. Świat 0-1. Rozmawiamy o TVN, ląduje fikołek z RMF oraz film fabularny.

I jeszcze typ broniący TVP ma czelność pisać o goebbelsowkiej propagandzie. No szczyt.
@janekplaskacz pisowska propaganda mówi o tym że TVN=TVP? Chyba kartki ci się w skrypcie skleiły bo zrozumiałym gdybyś nazwał to propagandą konfy, ale po co TVP miałoby samo siebie porównywać do TVN? A może coś przegapiłem. Zapodaj jakiś przykład.
@janekplaskacz Czyli jak podaje przykład artykułu z Polityki czy z Tok FM to nie jest to dobry przykład bo to nie konkretnie "opozycyjny TVN".
Ale jak ty jako argumentu używasz bliżej nieokreślonych "pisowskich internetowych troli", i na dodatek nie podasz żadnego konkretnego przykładu tylko mamy wierzyć ci na słowo, to jest spoko przykład.
Tu coś musisz poprawić w swoim skrypcie bo się narracja sypie XD
@CheSlaw:

Czyli jak podaje przykład artykułu z Polityki czy z Tok FM to nie jest to dobry przykład bo to nie konkretnie "opozycyjny TVN".


Czyli nie podajesz przykładu z TVN, który widnieje na haśle, którego bronisz. Ułomny jesteś?
@janekplaskacz I cyk kolejny fikołek. Skoro ja jestem ułomny podając przykład TOK FM zamiast TVN to jaki stopień upośledzenia musisz mieć ty nie umiejąc podać żadnego przykładu nawet z setek wypowiedzi prymitywnych trolli internetowych XD
@CheSlaw:
No widzisz. Właśnie dlatego, że PIS tak ludziom zlansował mózgi to nie odróżniają oni mediów od polityków. Jesteś tego doskonałym przykładem kolejny raz wrzucając to samo. A może po prostu chcesz udowodnić, że Rachoń jest już czynnym politykiem?