Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirabelki, Mirki, jak poznać kogoś na życie. Kiedyś chyba było łatwiej. Ale trzy słowa o mnie, już ponad 30 lat, brak dzieci, żony obecnej czy też byłej. Dobra praca, wyższe wykształcenie, przystojny, ale pracuje zdalnie i nie ma gdzie kogoś poznać. Nie chodzę po klubach, mam zasady i wartości. Chciałbym założyć rodzinę, mieć swoją ulubioną osobę. Sam ze sobą żyje dobrze, nie biegam za miłością ale brakuje tego czegoś. Miałem jakieś dłuższe związki, najdłuższy 8 lat ale panna wolała skakać w bok. Nie chce kobiety z dzieckiem bo sam ich nie mam. Aplikacje randkowe to dno i trochę tracę nadzieję. #mirekszukazony



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 43
@Glikol_Propylenowy no bo podejrzewam że nie jeśli piszesz takie idiotyzmy. To kompletny brak szacunku. Ty byś chciał żeby kobieta się poświęcała dla ciebie, ale nic od siebie już byś nie dał. Myślałem że z tym wyliczaniem hajsu w związku i oddzielnych kontach to żarty, ale widzę że wy to bierzcie na poważnie. Komedia
@Kurczak2022: Przestałeś mnie wołać, jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wytłumacz mi po co facetowi ślub, jeśli napiszesz to racjonalnie, to kto wie może nawet mnie przekonasz do jego wzięcia? Czekam na jakieś racjonalne argumenty, chyba, że wolisz żebym przedstawił swoje, dlaczego branie ślubu w dzisiejszych czasach w ogóle się nie kalkuluje, a ty spróbujesz je obalić? Ale tak bez wyzywania i insynuacji,
@Glikol_Propylenowy nie zawołałem bo mi się usunęło jak czytałem twoje wpisy o kotach, graniu w gry ( ͡º ͜ʖ͡º) w międzyczasie i jadłem śniadanie. Teraz moja narzeczona zmywa a ja ci odpisuję. Nie ma sensu ci tłumaczyć bo i tak nie znajdziesz Dziewczyny która chciałaby z tobą być ¯_(ツ)_/¯
@Kurczak2022: Najpierw mi udowodnij, że nie mam kobiety inaczej Twoje słowa są zwykłymi urojeniami człowieka, który nie potrafi, albo nie chce dyskutować na merytoryczne tematy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) udanego zbierania grzybów, mam nadzieję, że wiesz, a jak nie, to przypominam, że psy nie mogą być puszczane w lesie samopas, tylko mają być na smyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
spotykałeś się z kobietą 8 lat i dziwisz się że poszła w bok??? Człowieku jak miałbyś honor i trochę rozumu to po połowie powinieneś odejść żeby nie woędzać jej w lata


@Kurczak2022: są jeszcze przyzwoici ludzie na wypoku. A już myślałem, że jestem jedyny, który ma takie poglądy na długoletnie związki.
trzeba być upośledzonym albo nie mieć za grosz szacunku do drugiego człowieka żeby po 8 latach w związku się nie ożenić. Na co on czekał? Nie poznał jej dobrze? Od razu widać że to chory człowiek, infantylny egoista który nigdy nie znajdzie normalnej partnerki. 0 empatii, zero pomuślunku, 0 honoru i samokrytyki. I jeszcze takie wpisy jak twój które twierdzą że on nic złego nie zrobił. Czy wy macie po 12-15 lat???
@Glikol_Propylenowy wróciłem że spaceru, dziewczyna gotuje obiad ( sos słodko kwaśny własnej roboty)który zaraz przyniesie mi do łóżka bo sobie leżę. Kiedy byłem wczoraj w pracy to posprzątała i w domu i u szczeniaków, ugotowała 150 pierogów z czego ponad 100 zamroziła , do pracy zawsze mam zrobione kanapki, obiad i wypraną wyprasowaną koszulę. W nagrodę zabrałem ją dzisiaj na spacer na grzyby. Kocham ją, super ukraineczka, nie miał jej nikt przede
Pobierz Kurczak2022 - @Glikol_Propylenowy wróciłem że spaceru, dziewczyna gotuje obiad ( sos ...
źródło: temp_file2848625210932991109