Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirabelki, Mirki, jak poznać kogoś na życie. Kiedyś chyba było łatwiej. Ale trzy słowa o mnie, już ponad 30 lat, brak dzieci, żony obecnej czy też byłej. Dobra praca, wyższe wykształcenie, przystojny, ale pracuje zdalnie i nie ma gdzie kogoś poznać. Nie chodzę po klubach, mam zasady i wartości. Chciałbym założyć rodzinę, mieć swoją ulubioną osobę. Sam ze sobą żyje dobrze, nie biegam za miłością ale brakuje tego czegoś. Miałem jakieś dłuższe związki, najdłuższy 8 lat ale panna wolała skakać w bok. Nie chce kobiety z dzieckiem bo sam ich nie mam. Aplikacje randkowe to dno i trochę tracę nadzieję. #mirekszukazony



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 43
@mirko_anonim: Nie wiem jak teraz, bo rynek przebrany, ale 8 lat większość moich ziomków i ja znaleźliśmy swoje drugie połówki na imprezach. Wóda, hormony buzują i wymuszają szukanie samicy xD Rzadko kiedy ktoś znazł w inny sposób. Znam jeden przykład gdzie to był przypadek jak w komediach romantycznych. Ona zgubiła klucze do domu w galerii, a on ją odnalazł xD Więc jak nie chodzisz na imprezy to raczej lipa będzie...
@mirko_anonim spotykałeś się z kobietą 8 lat i dziwisz się że poszła w bok??? Człowieku jak miałbyś honor i trochę rozumu to po połowie powinieneś odejść żeby nie woędzać jej w lata. Jesteś narcyzem z wygórowanym ego, doprowadziłeś do rozpadu związku i jeszcze stawiasz wymagania
@Glikol_Propylenowy ( ͡º ͜ʖ͡º) trzeba być upośledzonym albo nie mieć za grosz szacunku do drugiego człowieka żeby po 8 latach w związku się nie ożenić. Na co on czekał? Nie poznał jej dobrze? Od razu widać że to chory człowiek, infantylny egoista który nigdy nie znajdzie normalnej partnerki. 0 empatii, zero pomuślunku, 0 honoru i samokrytyki. I jeszcze takie wpisy jak twój które twierdzą że on nic
@mirko_anonim: Musisz wyjść do ludzi, znajomych. Tak na spacerze ciężko zagadywać ludzi bo to chyba odstrasza kobiety jak jakiś gość podchodzi i bez powodu zagaduje. Mój kumpel miał taki problem i jego patentem było chodzenie po sklepach spożywczych i dopytywanie co atrakcyjniejszych "czy do spagetti lepsza jest ta pasatta czy ta z ziołami" i inne podobne teksty ;) poznał tak dwie laski jeden związek zakończył się szybko a drugi trwa już
@Glikol_Propylenowy ( ͡º ͜ʖ͡º) no to po co ma szukać sobie partnerki jak może walić konia. Ile masz lat? Nic nie daje? No właśnie chłop miałby dom, dzieci, żonę, psa - rodzinę. A tak zmarnował 8 najlepszych lat młodej dziewczynie, skrzywdził ją emocjonalnie i teraz narzeka że nie może nikogo znaleźć. Z takim podejściem to napewno nikt normalny się z nim nie zwiąże bo widać że chłop
@Kurczak2022:

Ile masz lat? Nic nie daje? No właśnie chłop miałby dom, dzieci, żonę, psa - rodzinę


33, wszystko to może mieć bez ślubu. Jeśli kobieta zostawiła go po 8 latach tylko dlatego, że nie chciał się zaobrączkować, to sorry, ale nie on, ale ona sobie zniszczyła na własne życzenie te 8 lat, bo to byl jej świadomy wybór, żeby go opuscic a po ślubie pewnie zrobiłaby tak samo, tyle, że