Aktywne Wpisy
kankes +94
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: p0lka
Pobierz
InnyWymiar90 +74





Dobry wieczór.
Mianowicie nie trolluję.
Pytam.
Pytam o to, czy kupić FSO Poloneza Caro Plus, lub FSO Poloneza Atu Plus.
Są jeszcze tanie, moim zdaniem.
Myślę, że warto je kupić, bo uważam, że są dobre i warto je kupić.
Ile może kosztować eksploatacja hehe? Jest już drogo?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Jak coś, jestem przegrywem.
#pytanie #samochody #pytaniedoeksperta Wołam @SonyKrokiet.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim:
Zdecydowanie nie warto. Jeśli koniecznie chcesz auto tego rodzaju, to widzę dwie
@AlboGruboAlboFcale2009:
Jeśli podłoga się trzyma kupy i podłużnice się nie rozłazą, to reszta nie będzie problemem. To auto wbrew powszechnemu mniemaniu jest trudne do całkowitego unieruchomienia, jeśli umiesz trzymać w ręku śrubokręt, klucz i młotek, to sobie poradzisz.