Wpis z mikrobloga

Znajome z pracy rozpoczęły temat - "gdybyś nie była mężatką/była wolna, to z kim z biura byś się chętnie umówiła?".
Każda podała jakiegoś gościa, więc i ja podalam. Ich reakcja: "fuj", "ja mu daję jakieś 2/10" "nie mogłaś inaczej wybrać?" "Dla mnie jest za niski".
Serio? Nie pytałam ich o zdanie, więc na uj mnie bombardowały takimi tekstami xD to mi się ma niebieski spodobać, a nie obcym babom xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #p0lka #korposwiat #pracbaza #gownowpis
  • 64
@AlienFromWenus: no to takie umniejszanie Ci, że gustu nie masz, że nie umiesz wybierać, że po prostu gorsza jesteś od nich w ich mniemaniu, ale czy to poważne jest to ja nie wiem, mi się wydaje, że niezbyt, ja to w ogóle bym się z takimi osobami nie zadawał bo to źle by się skończyło
z fartem
@AlienFromWenus Fakt i masz rację, inna sprawa, że kobiety bardzo przejmują się opinią, to często determinuje, na co sobie mogą pozwolić lub jakiego partnera wybrać. Takie prywatne spostrzeżenie, bo nie jestem jakimś psychologiem. A co z tym Rosjaninem, w którym ponoć byłaś zakochana?
@wojtek-m: jakim Rosjaninem?
@typowyWykopekMizogin one
@Hissis śmieszne to jest na swój sposób bo ja patrząc na nie stwierdziłam że ona na więcej nic gość 2/10 nie zasługują, natomiast ja tego którego one oceniły jako 2/10 oceniłam jako 6/10 xD uważam że każdy powinien mieć swój gust ale to głównie baby mają jakąś tendencję do komentowania gustu i wyborów innych bab jakoby chciały im życie ułożyć po swojemu zamiast dać im wybór.
@onepnch No tak zwykle bywa. Miłosne standardy wśród różowych kreują media i koleżanki a nie one same. Ta może jest trochę inna. Wyjątkiem jest tylko wzrost i "łobuziarstwo", które u nich zawsze modne.
Kobiety chcą tego czego chcą inne kobiety, tylko faceci chcą kogoś tylko dlatego że im się podoba


@onepnch: @wojtek-m

Ja dopiero na wykopie się dowiedziałam że w tym przypadku jest jakiś podział na płcie, nadal więc obstawiam że to totalne głupoty. Inaczej nie byłoby monogamii.

I nie, nawet wzrost i łobuziarstwo nie jest modne u każdej.
Co innego jednak ładna morda ale to laska musi sama uznać że dana morda jej
@AlienFromWenus: no dlatego mówię że to jakieś niepoważne wszystko jest, o a jakiś czas temu się dowiedziałem w ogóle o co to z tymi zodiakami chodzi i to bardzo fajna sprawa jest, pozdrawiam wszystkie szalone zodiakary bo ja skorpion mam znak zodiaku i to bardzo dobrze na nie wpływa
z fartem