Wpis z mikrobloga

@bezprzypau: to już obojetne - cv powinno wyglądać estetycznie i przyciągać uwage. Dodatkowo powinny być pewne słowa kluczowe - najważniejsze i nie za dużo. Mogę ci podesłać moje - które działa i było komplementowane
bo to ma takie przełożenie na inne branże, jak to co dzisiaj zjadłem na śniadanie


@Bumelante: nie chcesz zarabiać 10k, chcesz narzekać że nie zarabiasz 10k nie potrafiąc niczego produktywnego

chcesz zarabiać 10k to zacznij pracę w it i przeżyj 2-3 lata na tych 5k i już, jak słusznie pisze colega @Marakuja
@LajfIsBjutiful: a myślisz, że student ci przyjdzie #!$%@?ć w barze do 3-4 w nocy za stówkę dziennie? Ile sam byś wziął, żeby ci się to opłacało bardziej, niż jeżdżenie do amazona? Myślę, że w jakiejś Warszawie czy innym Krakowie to nie jest jakaś abstrakcyjna kwota. Wiadomo, że nie dasz rady tak robić więcej, niż kilka lat, ale no autor tamtego posta to totalny przegryw lub bajciarz:
1. Stworzył podobno firmę od
@LajfIsBjutiful no w sezonie, jako kelner możesz zarobić 5-6 koła na rękę robiąc 4 dni w tygodniu. Jakaś dobra knajpa w dużym mieście to może i cały rok takie zarobki można wyciągać. Wiadomo, historia naciągana, ale można w gastro zarobić, byleby do pracy przychodzić i nie mieć dwóch lewych rak.