Wpis z mikrobloga

Lewandowska w ostatnich miesiącach częściej jest widziana z Mathiasem niż z własnym mężem xD Dzień dobry TVN zaprosiło Lewandowską i jej kochanka, żeby opowiedzieli o bachacie
#annalewandowska #lewandowska #robertlewandowski #lewandowski #zdrada #polska #pilkanozna #p0lka #bachata
New_user1 - Lewandowska w ostatnich miesiącach częściej jest widziana z Mathiasem niż...

źródło: Screenshot_2023-09-16-14-07-10-659-edit_com.instagram.android

Pobierz
  • 32
zabijane są wartości rodzinne i moraln

dla was liczą się tylko pieniądze i dupczenie nawet z dziećmi czy psami.

tęczową zarazę, która chce #!$%@?ć człowieczeństwo

@Matti28 mordko wyhamuj trochę z tymi merytorycznymi argumentami, bo co jeden to lepszy xDDDDD

a tak na serio - nie obraź się, ale od dłuższego czasu przy twoim nicku mam opis, że jesteś foliarzem i szurem spiskowym, więc nie będę z tobą interakcji nawiązywał bo po prostu
@advert: Ludzie twojego pokroju są tępi i do niczego nie potrafią dojść sami wciskając ciemnotę dzieciom, bo starszym już łba tak nie spierzecie. Jestem takim foliarzem, że zażyłem 3 dawki tego syfu na covida. Stfu ci na sprany mózg tęczowym komunistycznym gównem. Powinni was izolować i dawać ruchać się pomiędzy galaktycznie w jakiś gettach i pozwolić dokonywać legalnej aborcji to sami wyginiecie. Zajmujecie się czyimś życiem zamiast własnym. Nie chcecie mieć
to są jednak dwie skrajności, wydaje mi się, że żona topowego piłkarza z jakiegokolwiek zachodniego i postępowego kraju, która by tak wyczyniała byłaby opluwana nawet i przez Niemców, Francuzów czy Szwedów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marfi: akurat w TVN to normalne. Ostatnio w Mam Talent, czy tam gdzieś była striptizerka i Krupa będąca w jury słysząc czym się babka zajmuje wprost się zachwycała, mówiąc że to "amejzin"
@Werdna: mowisz, że wolisz tubę propagandową używaną do realnego ustawiania xycia wszystkim Polakom za nasze własne pieniądze od telewizji prywatnej, która zaprosiła kontrowersyjną babę z jej kontrowersyjnym "przyjacielem" (I to prawdopodobnie pomysł jakiegos śmieszka, który wiedzial co jest na fali xD) do śniadaniówki? XD