Wpis z mikrobloga

  • 343
@New_user1: wiem ze komentuje mema xD ale jak ten postępacki styl życia promowany przez tvny jest jedyna mainstreamowa alternatywa to konserwatywnego katolstwa to ja chyba nieironicznie wole tego diabła którego już znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Werdna: to są jednak dwie skrajności, wydaje mi się, że żona topowego piłkarza z jakiegokolwiek zachodniego i postępowego kraju, która by tak wyczyniała byłaby opluwana nawet i przez Niemców, Francuzów czy Szwedów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jak ten postępacki styl życia promowany przez tvny jest jedyna mainstreamowa alternatywa to konserwatywnego katolstwa to ja chyba nieironicznie wole tego diabła którego już znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Werdna: ja #!$%@? xD wykopki bardziej się boją że czyjaś żona się rucha z innym, niż totalnej kontroli nad życiem przez religijnych oszołomów. wy naprawdę nie zasługujecie na dzisiejsze czasy, powinno się was wrzucić gdzieś do średniowiecza
  • Odpowiedz
@advert: zapraszam twoja dziewczynę na tańce zobaczymy jak się rusza. Może stworzymy razem w trójkę szczęśliwy związek by pokazać jakimi jesteśmy nowoczesnymi ludźmi
  • Odpowiedz
totalnej kontroli nad życiem przez religijnych oszołomów


@advert: urojenia i oblężona twierdza motzno xD Gdzie w Polsce za życia współczesnych ludzi była jakaś kontrola nad życiem przez religijnych oszołomów xD Na wszystko co mówi i robi kk i ludzie powiązani z nim możesz mieć totalnie #!$%@? i nic ci się nie stanie. A postępacki system promujący rozwiązłość, #!$%@?, hedonizm i brak odpowiedzialności, podważając wartości rodzinne niszczy wszystko od środka. Dzieci wychowujący
  • Odpowiedz
zapraszam twoja dziewczynę na tańce zobaczymy jak się rusza

@ziko100: no a moja dziewczyna mówi ci żebyś #!$%@?ł i tu się temat kończy, bo nikt nikogo do niczego nie może zmusić xD co chciałeś udowodnić tym porównaniem właściwie?

Gdzie w Polsce za życia współczesnych ludzi była jakaś kontrola nad życiem przez religijnych oszołomów xD

@Werdna ty jaja sobie robisz? KK chce mieć i ma wpływ na stanowienie prawa. fanatyczne organizacje religijne
  • Odpowiedz
wiem ze komentuje mema xD ale jak ten postępacki styl życia promowany przez tvny jest jedyna mainstreamowa alternatywa to konserwatywnego katolstwa to ja chyba nieironicznie wole tego diabła którego już znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Werdna: no to fajnie masz xD Celebryci w TV mają dosłownie taki wpływ na twoje życie jak KK xDD
  • Odpowiedz
@advert: Dawno nie czytałem tak porytego lewako lpgta xD Przez takich jak ty zabijane są wartości rodzinne i moralne. Dla was liczą się tylko pieniądze i dupczenie nawet z dziećmi czy psami. Nie bronię katoli, ale wolę to zło niż tęczową zarazę, która chce #!$%@?ć człowieczeństwo. Konsumpcjonizm i propagowanie rozwięzłości to dla społeczeństwa i państwa nic dobrego. Weźcie sobie załóżcie własny kraj gdzieś w #!$%@? na wyspie i ciekawe po jak
  • Odpowiedz
Ten typ jest świetnym ciachem ????
------
@advert: Uspokój się.
Notabene Karolakiem oszolomstwo jest tak samo niebezpieczne jak współczesne oszolomstwo i Wredna dobrze o tym pisze.
Tylko nie bardzo wiem co tu postępowego? Od kiedy idiotyzm to postępowość?
  • Odpowiedz