Wpis z mikrobloga

Siemanko.

Tak jak wspominałem kilka dni temu, wygrałem jedne z największych w Polsce zawodów kulturystycznych, zostając międzyfederacyjnym mistrzem polski overall.

Za niespełna 10 dni, podejmuje próbę walki o kartę pro (przejście na zawodostwo), zawody odbędą się w Szwecji, blisko Sztokholmu, zachęcam do śledzenia mnie.

A w komentarzy pozostawiam link do relacji z zawodów, gdzie jako zwycięstwa miałem okazje udzielić pierwszego w życiu wywiadu. Zachęcam do obejrzenia.

#silownia
#chwalesie
#mikrokoksy
#dieta
#mirkokoksy
#pokazforme
  • 15
@Lewusx: przed kamera wygladasz sto razy lepiej niz na tych zdjeciach co tu wrzucasz. Nie wiem dlaczego, ale glowe masz "normalniejsza" na zywo i barki tez jakies bardziej proporcjonalne. Pogadaj z osoba, ktora ci robi fotki, zeby sie troche podszkolila. Aha, gratulacje tak ogolnie
@Lewusx: mów ile syntholu w te barki wchodzi bo nie wytrzymię, #!$%@? w życiu nie widziałem takich barków nabitych

a w wywiadzie rozgadany jak na koksie(ale nie tym kulturystycznym) xd
  • 0
@WypiekPeel: Na wywiadzie to emocje w #!$%@?. :D

Co do jakiekolwiek oleju/wypełniacza, jeśli takie coś zdecyduje się używać kiedykolwiek (w przyszłości jako zawodowiec nie wykluczam) to po prostu poinformuję. :)
Tak jak wspominałem kilka dni temu, wygrałem jedne z największych w Polsce zawodów kulturystycznych, zostając międzyfederacyjnym mistrzem polski overall.


@Lewusx: jakie sterydy były brane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lewusx gratulacje, rozumiem, ze karta pro daje Ci możliwości bycia zawodowcem i rywalizacji na scenie międzynarodowej? Czy są jeszcze jakieś benefity z tego wynikające ?
  • 0
@lycha911: Benefitem głównym jest bardzo duży prestiż, czynnych kulturystów w mojej kategorii jest dosłownie tylu, że można to policzyć na palcach jednej ręki. Na scenie międzynarodowej mogę już teraz startować, jednak PRO to rozpoczęcie przygody jakby na nowo, tam jest bardzo mało osób z przypadku, tam już niestety, ale trzeba liczyć się z srogim #!$%@? przez pierwsze kilka lat startowania.
@Lewusx: Gratulacje!
Sorry za drążenie, ale te zawody kulturystyczne to dla mnie jakiś rocket-science. Piszesz, że wygrałeś po czym w wywiadzie mówisz, że w pierwszy dniu byłeś drugi (chyba za Czechowiczem) a w drugim pierwszy, bo "Dawid" się wycofał? Czym zawody z dnia drugiego różnił się od tego z pierwszego? Czemu ten rywal się wycofał?
  • 0
@pokey: Pierwszego dnia były zawody regionalne federacji NPC które trzeba zaliczyć by móc wystartować o kartę pro za granicą (za granicą bo imprezy z kartami w polsce są tylko 2 do roku). Dawid wystartował w sobotę, a w niedzielę nie, bo prawdopodobnie chciał uniknąć odbicia wodą, jako że w sobotę (tydzień później) miał kolejny start. Ja miałem 2 tygodnie odstępu, więc wystartowałem w oba dni. Druga różnica była taka, że dnia