Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przykry jest rynek matrymonialny 25+ i zaczyna się słynna ściana dla niebieskich. Możesz być ogarniętym facetem, chodzić na siłownie, dbać o siebie, mieć dobrą gadkę, prowadzić swój biznes ale na rynku zostały ci same ochłapy i będziesz czuł tylko narastająca frustracje z powodu waszego niedopasowania. Nie da się daleko zajechać na związku kiedy twoja partnerka jest sporo poziomów niżej od ciebie albo odrzuca cie jej charakter. Możesz wybrać albo samotność albo relacje z karynami z żabki bo takie zostały na portalach randkowych #tinder #badoo (bez urazy). Wiecie co jest najgorsze w tym? Że ty już teraz musisz podjąć decyzje, która zaważy na całe twoje życie, bo:

a) weźmiesz ślub z kobietą, którą w najbliższym czasie poznasz więc nie znasz jej od dzieciństwa tylko znasz powierzchownie te kilka lat i potem mogą wyjść niedopasowania i tak jak wspomniałem w wieku 25+ nie masz w czym sensownym wybierać a wybierasz na całe życie
b) nawet jak nie planujesz ślubu bo stwierdzisz, że to nie kobieta na całe życie to ona za to będzie chciała #slub i jak ci coś nie odpowiada to ci powie nara a ty zmarnujesz kilka lat
c) oboje nie chcecie ślubu ale jesteście w związku więc teoretycznie też sam wypadasz z rynku na dłuższy czas więc musisz wziąć odpowiednią osobę (których brak) bo jak nie wypali po 5-10 latach to na rynku będziesz już w dramatycznej sytuacji

PS. Bycie ogarniętym i zadbanym facetem to nie żaden wyczyn i jest wielu takich jak ty gotowych z tobą konkurować więc "nadal masz duże szanse" to #cope
PS2. Nie, małolaty nie polecą na ciebie. Mają takich samych gości jak ty ale młodszych i to młodszych, którzy bez wysiłku mają lepsze ciało i kasę od starych

#zwiazki #relacje #s--s #przegryw #blackpill #tfwnogf #samotnosc #wykop30club #wykop30plus #agepill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przykry jest rynek matrymonialny 25+ i zaczyn...

źródło: comment_1662987454TR6OjVIGbUIwnj5KiYLJFW

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie rozumiem dlaczego brzydkie laski to ma być jakieś zło. Brzydka laska potrafi dać dużo satysfakcji i serca. Czasem zabawa z brzydką laską potrafi dać niesamowitą ekstazę.
Nie skreślał bym brzydkich.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Mój brat też kiedyś myślał, że wygrał mając 11 lat młodsza narzeczona xD Co się zaczęło dziać jak ona się do niego wprowadziła - darła się ciagle na niego, zdradzała go z jakimś kolega i później się ogólnie okazało ze ona jest jakieś grubszej patologii i stary ją molestował. A niby normalna dziewczyna, która poznał na aplikacji randkowej. Oczywiście z nią zerwał i wywalił ja z mieszkania. Korzystanie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Jakoś będąc 30+
Zadawałem się z jedną maturzystka (5+ z polerowania ****).
Studentka czegoś tam.
Kolejna studentka czegoś tam.
Nauczycielka
Pani od ubezpieczeń - poleciała na mojego niebezpiecznego bydlaka ( ͡°
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: W swoich trzech punktach piszesz o możliwości straconych kilku lat - jasne, ale one też dotyczą kobiety. Zakładając, że nie ma między Tobą a partnerką dużej różnicy wieku, a mówimy o randkowaniu w wieku ok. 30, to rozsądnie myśląca (innej zakładam nie ma sensu rozważać w kategoriach związku) partnerka też może się obawiać utraconego czasu, szczególnie jeśli poważnie myśli o dzieciach - a nawet chyba bardziej niż facet.
  • Odpowiedz