Wpis z mikrobloga

142 097,20 - 6,81 = 142 090,39

Jak się człowiek dobrze nie wypróżni, to boli brzuszek, a tak biegać nieprzyjemnie. Ciężko było, ale fajnie. Wczoraj poszalałem na rolkach, były też podciągnięcia na drążku, tylko 4 serie x6, później, w trakcie spaceru zaliczyłem z 8 seri pompek po około 20 powtórzeń (różne wariacje, powolne, dynamiczne, z zatrzymaniem itp.). Waga leci w dół. Mało jem, a jedzenie mizerne w dodatku trochę stres, bo przede mną wyjazd do holandii, a więc tam kolejny bieg, oby. Trzymajta kciuki (ʘʘ)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
abc3 - 142 097,20 - 6,81 = 142 090,39

Jak się człowiek dobrze nie wypróżni, to boli ...

źródło: photo_2023-09-15

Pobierz
  • 9
@randall: Sie wie, ale na klopie poburczało, coś tam wyszło, ale gruzu nie było. W trasie zaczęło boleć, ale że ja spięty ostatnio (może i nerwica jakaś) to dopiero w domu puściło.
Wspomagam się otrębami pszennymi.
@enteropeptydaza: My jesteśmy damy. Temu damy, tamtemu damy... ;) Ja całkiem niedawno strułem się osobiście robioną zupą, był to czerwony barszcz i podczas biegu kilka razy przystawałem między krzakami i polu. Tak mocno cisło w żołądku że padałem dosłownie na kolana z bólu. Czułem że jestem blady jak ściana. Na sam koniec przyplątał się chłop z psem, ale zdążyłem przed nim. Ulga była niesamowita, uciekałem stamtąd ile sił, na złość on