Wpis z mikrobloga

XDDDD psiarze to podludzie - ta łysa pała weszła do biedronki z żoną i z psem (który najwidoczniej zmienia się w coś innego po wzięciu na ręce). Przysapal się do ochroniarza, który go upomniał że jest zakaz, do menedżera który zakazał kasjerkom skasowania go, do kasjerek i do jakiegoś młodego któremu powiedzieli że da im pieniądze i on za nich z tego zapłaci a ten im odpowiedział żeby "wypie*dalali, że tu się przychodzi bez psa, a jak im się coś nie podoba to drzwi są otwarte". Po wyjściu spruł się do tego młodego i chciał go lać jak śmie tak do kobiety mówić i pytał z jakiej dziury przyjechał że się tak do jego żony zwrócił. A i jeszcze powiedział że w ch*ju ma ludzi uczulonych na psa, że jak im się nie podoba to mogą do sklepów nie chodzić #warszawa #bekazpodludzi #psy #psiarze
pieknylowca - XDDDD psiarze to podludzie - ta łysa pała weszła do biedronki z żoną i ...

źródło: IMG_20230913_205110

Pobierz
  • 61
@beer_man: oni śpią z nimi w łóżku, pozwalają wchodzić na kanapę, jedzą razem z jednego talerza, karmią tymi samymi sztućcami, ogólnie uważają że ich psy są czyste a myją je raz na parę tygodni xD W domu każdego psiarza jest brudno i śmierdzi, pełno sierści, rozwalonej karmy, pisaku i ziemi naniesionej przez psa. Problem tylko że starają się te obyczaje wymusić na innych ludziach
@pieknylowca:
#!$%@?, a wystarczyło się spytać, czy można. No dosłownie tyle XD I jest duża szansa, że wszyscy by przymknęli oko jakby gość np leciał po 1-2 produkty na szybko.

Nie raz nie dwa wbijałem do żabki z psem na rękach, wystarczyło się spytać i często dostawałem zgodę. A jak nie dostawałem to trudno, ich sklep ich zasady, a pies te 2 minuty wytrzyma, wręcz dobrze mu zrobi żeby uczył się