Wpis z mikrobloga

@Energiizer: Z tym bywa roznie - mozesz skonczyc w korpo za 5k na reke, a moze masz znajomosci, szczescie lub jestes wybitny i bedziesz mial kancelarie dajaca 100 tys na miesiac.
Ale oczywiscie moznaby dodac, ale juz edytować nie mogę postu oryginalnego :)
  • Odpowiedz
Jak w 2023 nie idziesz w Informatykę/medycynę to lepiej od razu zostań menelem alkoholikiem, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie dużo stresu, a poziom życia będziesz miał taki sam jak w innych zawodach czyli biedny.


@PorcelanowyLis: chłopek co nie wie, że poza IT i medycyną istnieje świat. Wyjdź ze swojej banieczki. Ludzie zarabiają grube pieniądze w tysiącu innych branż.
  • Odpowiedz
Mi się mocno wydaje że wy trochę nie zdajecie sobie sprawy z tego ile się w Polsce zarabia i dlaczego IT wygląda jak wygląda. W krajach na zachód od nas 15-20k dla inżyniera specjalisty z odpowiednim stażem to standard, różnica taka że bardzo często jest brak pracy zdalnej i konieczność przeprowadzki ----> zachodnie koszty życia. Informatycy zarabiają tyle według was bo to dosyć wolny zawód i widzicie ich zarobki. Nie ma prawie
  • Odpowiedz
jakbym zaczynał to poszedłbym w coś co za 10-15 lat będzie popularne ale mało osób w tym jest teraz. Wydaje mi się, ze z takich rzeczy to obsługa klimatyzacji, może jakieś pompy ciepła


@acpiorundc: Właśnie coraz więcej osób pisze o tym, że to staje się coraz bardziej popularne. Wiesz może skąd to się bierze? Serio zaczyna sie taki boom na klimatyzacje i pompy? Już nawet kursy na necie są
  • Odpowiedz