Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (ツ)

1. Śpieszymy poinformować Was, że dostępna jest już najnowsza aktualizacja wykopowej aplikacji dla iOS. W tej wersji między innymi: całkowicie przebudowaliśmy Stronę Główną i Wykopalisko, dostosowaliśmy stronę tagu, dodaliśmy slider hitów, poprawiliśmy wszelkie przejścia na ulubione, obserwowane i hity. To nie wszystkie zmiany, dlatego zachęcamy zapoznania się ze zmianami.

Aplikacja iOS - możecie pobrać na stronie:
https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

2. Aktualizację w ostatnich dniach miała również wykopowa aplikacja androidowa - tu skupiliśmy się głównie na poprawkach zgłoszonych przez Was błędów. Poprawiliśmy również formularze weryfikacyjne, poprawiliśmy wyświetlanie komunikatów, plusowanie czy kopiowanie adresu z profilu (komentarz do znaleziska).

Aplikacja androidowa - możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

3. Obecnie pracujemy nad zmianą systemu powiadomień (jesteśmy w trakcie testów) oraz nad możliwością obserwowania dyskusji. Z Waszych komentarzy wiemy również, że zmiany dotyczące listy plusujących nie przypadły Wam do gustu. Planujemy jeszcze trochę zmian w obrębie samego wpisu, wdrażając je, raz jeszcze przeanalizujemy umieszczenie listy plusujących, tak by ograniczyć Wam niepotrzebne klikanie. Niestety, dawny sposób wyświetlania listy nie może wrócić, ale postaramy się znaleźć i zaproponować Wam akceptowalny kompromis.

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #ios #android
wykop - Dzień dobry, Wykop (ツ)

1. Śpieszymy poinformować Was, że dostępna jest już n...

źródło: Android

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@wykop: jak wy dalej nie nie byliście w stanie naprawić dodawania hiperłączy do zaznaczonego tekstu (choć to banał). Jak już macie coś robić, to zlećcie jakiejś zewnętrznej firmie, która zna się na robocie.
  • Odpowiedz
  • 101
Może usuńcie loginy autorów wpisów i komentarzy? A przycisk plusowania umieśćcie w dodatkowym menu żeby nie było zbyt prosto dawać plusy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niestety, dawny sposób wyświetlania listy nie może wrócić,


Może ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://greasyfork.org/pl/scripts/489949-listy-plusujacych-i-przycisk-ulubione

Skrypt dodatkowo naprawia błąd nieznikającej liczby powiadomień, gdy wszystkie powiadomienia są przeczytane oraz pokazuje animowane awatary profilowe GIF.

https://lista.wykopx.pl

https://wykop.pl/link/7427401/lista-plusujacych-i-przycisk-ulubione/
WykopX - Może usuńcie loginy autorów wpisów i komentarzy? A przycisk plusowania umieś...

źródło: temp_file3531100862985774763

Pobierz
  • Odpowiedz
Niestety, dawny sposób wyświetlania listy nie może wrócić, ale postaramy się znaleźć i zaproponować Wam akceptowalny kompromis.


@wykop: czyli musimy korzystać z customowych rozszerzeń, które działają jak ta skasowana funkcjonalność?
  • Odpowiedz
@wykop: W dupie mam te "apki" do hodowania smartfonowych zoombie. Zróbcie do cholery zwykłe powiadomienie w document.title aby było widać ilość powiadomień np (1) tak jak było na starym.
  • Odpowiedz