Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki macie stosunek do tego, aby Wasza różowa przebierała się nago w szatni na siłowni, przy przyjaciółkach, ogólnie przy kobietach?

Ogólnie walczę ze sobą, ale czasem mam odruch wymiotny jak widzę to wspólne latanie do kibla, jedna się maluje, druga bierze kąpiel czy pokazują sobie nawzajem cycki.

Wiem, że problem leży w dużej istocie we mnie i jest już omawiany z psychologiem, ale jestem ciekaw jak to ma się u Was?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #psychologia

Jakie podejscie?

  • Nie mam kompletnie problemu 85.1% (738)
  • Wolę aby tego nie robila 14.9% (129)

Oddanych głosów: 867

  • 40
@ChlopoRobotnik2137 Ufam jej i wiem że to tylko przy dziewczynach. Choć zdarzyły się odpowiedzi typu „to tylko ciało, przecież to nie jest moja wina i koniec świata jakby jakiś facet zobaczył kawałek mojego cycka. W mojej głowie jest.

Jesteśmy 5 lat razem.
@30062018: A ze tak zapytam - nigdy sie nie przebierales przy innych facetach? Domyslam sie ze w wojsku nie byles :P

Poza tym skoro ona ma to gdzies ze ja ktos zobaczy to dlaczego Ty sie tym przejmujesz?

W robocie kiedys tra bylo zostac dluzej. Normalnie sprzataczki przychodza jak nas juz nie ma. Tym razem bylismy i wlazly na mnie w szatni :DDD Pani speszona A ja luz: "co pani dzieci
@gorzki99 Ogólnie jestem zdania ze kobieta nieco inaczej odbiera nagość mężczyzny niż odwrotnie.

W większości przypadków na plażach, saunach czy gdziekolwiek to faceci się gapia na nagie kobiety a nie odwrotnie. Nie chciałbym aby po prostu obcy facet zobaczył ją nago.
Ogólnie jestem zdania ze kobieta nieco inaczej odbiera nagość mężczyzny niż odwrotnie.


@30062018: Jestes zdania ze Ty lepiej wiesz jak kobieta odbiera cos. Ciekawa teoria :DD

W większości przypadków na plażach, saunach czy gdziekolwiek to faceci się gapia na nagie kobiety a nie odwrotnie


Faceci robia to po prostu mniej zachowawczo :P Nie ma opcji zeby kobiety sie nie popatrzyly na "dobry towar". Natury nie oszukasz. Faceci tez raczej sie patrza