Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam drodzy panowie, że macie jedynie kilka miesięcy po urodzeniu dziecka, które „uznaliście” za swoje, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście wasze dziecko. Bo ja po kilku latach zdecydujecie się na takie badania i wyjdzie, ze to nie wasze dziecko to nic nie znaczy. I tak będziecie płacić alimenty, bo wedle prawa to wy jesteście ojcem. ZRÓB TEST POKI NIE JEST ZA PÓŹNO. OjcowskiDreamTeam pokazuje jak to zrobić. To prosta sprawa! #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #lewica #neuropa #polska #ojcowskidreamteam
Pobierz fanmarcinamillera - Ja tylko przypominam drodzy panowie, że macie jedynie kilka miesi...
źródło: IMG_8668
  • 52
@Njal: nie wiem, skad ci betabankomacie przyszlo na mysl ze siedze na tagu przegryw!
Ja nawet alimentów nie płacę bo nie muszę - prawo mi zabrania!
Wykorzystałem prawo konwencji haskiej, tej samej, co p0lki w postępowaniach miedzynarodowych starają się uzyskać egzekucje alimentów.
W skrócie: utrudniasz kontakty, tracisz prawo do alimentów.
Ja nie jestem przegrywem - ja jestem wygrywem!

@PurLajfu zapraszam w takim razie przegrywie do dyskusji o ile masz dzieci, masz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DupaBeliara666:
Zeby nazwac czyjes partnerki/zony #!$%@?, bo ktos nie zgodzil sie z toba w internetowej dyskusji i probowal powiedziec jak wazne jest zaufanie, to serio trzeba miec #!$%@? pod kopula i to tak ze juz nic nie pomoze. Serio ty musisz byc smutno-#!$%@?, cale szczescie ze jestes tylko zlepkiem pixeli niewartym spluniecia, a twoje urojenia wzbudzaja tylko smiech.

Jeszcze te twoje "mam ukochana rodzine, zostali zwerfikowani" jak w obozie (
Albo nie nie pisz, jeszcze ktos to na serio wezmie ¯\(ツ)/¯

Ależ napiszę, bo jesteś #!$%@? w #!$%@? śmieszny.
Jak zaciąże twoją żone, to ty to łykniesz, bo jesteś BETA

Zeby nazwac czyjes partnerki/zony #!$%@?, bo ktos nie zgodzil sie z toba w internetowej dyskusji i probowal powiedziec jak wazne jest zaufanie, to serio trzeba miec #!$%@? pod kopula i to tak ze juz nic nie pomoze. Serio ty musisz byc smutno-#!$%@?,
W gruncie rzeczy jeśli związaliście się na całe życie z kobietą do której nie macie pewności to po co robić test, po prostu się rozwiedź i po problemie, nie ważne czy się okaże twoje czy nie.


@Njal: w gruncie rzeczy jeśli związałeś się z kobietą która sama nie zaproponuje wykonania takiego testu żeby Cię uspokoić i dać dowód o swojej wierności to jaki jest sens bycia z takim szlaufem? XD
@Plp_:

która sama nie zaproponuje wykonania takiego testu

lub nie zgodzi się na twoją propozycje!

Nie dysktuj z nimi... Oni są potrzebni.
Kiedy oni będą oglądać mecze reprezentacji polski, inni będą pukać ich żony.
Inni zaleją ich żony po sam kurek, a oni z wielką przyjemnością uznają, że to ich (bo mają pełne zaufanie do swojego sprzętu AGD xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
@fanmarcinamillera: musicie zrozumieć robaczki, że wasze geny nie są nic warte. W idealnym społeczeństwie pary dostawałyby randomowe dziecko z przydziału, sztucznie wyhodowane z mieszanki najlepszych genów i tyle. Wtedy nagle byście już nie chcieli robić dzieciaczków, bo jedyne co was do tego pcha to zwierzęce instynkty, a nie mityczne ojcostwo czy macierzyństwo, którym tak się zasłaniacie.
@fanmarcinamillera: bzdura. Nawet jak wyjdzie negatyw to nic z tym nie zrobisz jak jesteś po ślubie jeśli prawdziwy ojciec się nie zgłosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, bo miałem kolegę alimenciarza w poprzedniej pracy, który systemowo został ojcem mulatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdził, że się rozejdzie z żoną bez rozwodu. Ona sobie pojechała do innego miasta i zaciążyła z jakimś studentem z
Bzdury opowiadasz albo kolega wciska ci kit. W momencie porodu musisz uznać dziecko jako ojciec, albo sprzeciwić się temu. Gość albo to przespał albo wyszedł na jeszcze większego jelenia


@fanmarcinamillera: przecież napisałem, że przespał. Laska go wpisała w szpitalu, a jak się ogarnął po bodaj dwóch miesiącach to było za późno.
@fanmarcinamillera: Żeby nie było jestem za obowiązkowym testem po urodzeniu, ale skąd pomysł, że jest rok czasu na zaprzeczenie ojcostwa? Z tego co czytałam to iest rok po tym jak ktoś się dowie, że to nie jego dziecko, a nie rok od urodzenia np.
@matt-p masz może źródło tych statystyk, albo info jak się to rozkłada w poszczególnych krajach europejskich? Te 13% to kojarzyłem, że jest wiążące dla Francji, a w Polsce wydawało mi się, że skala jest mniejsza.