Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam drodzy panowie, że macie jedynie kilka miesięcy po urodzeniu dziecka, które „uznaliście” za swoje, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście wasze dziecko. Bo ja po kilku latach zdecydujecie się na takie badania i wyjdzie, ze to nie wasze dziecko to nic nie znaczy. I tak będziecie płacić alimenty, bo wedle prawa to wy jesteście ojcem. ZRÓB TEST POKI NIE JEST ZA PÓŹNO. OjcowskiDreamTeam pokazuje jak to zrobić. To prosta sprawa! #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #lewica #neuropa #polska #ojcowskidreamteam
Pobierz fanmarcinamillera - Ja tylko przypominam drodzy panowie, że macie jedynie kilka miesi...
źródło: IMG_8668
  • 52
@beerkoff: jakiś czas temu widziałem metaanalizę z różnych krajów + jakaś sensowna analiza ze Szwecji (chyba na podstawie danych z ich banku krwi czy coś takiego) - i tak jak mówisz było to mniej, odpowiednio chyba ~4% i ~1%.
Inna sprawa jeśli mówimy o wynikach z testów wykonanych wprost w celu zaprzeczenia ojcostwa, to chyba było sporo ponad 20% zaprzeczających.
mam teraz kochającą rodzine.

Zostali poprzednio zweryfikowani i nie mam się teraz o co martwić:

- partnerka jest na poziomie 70% mojego wynagrodzenia


@DupaBeliara666:

Kobietom się nie ufa! Ojca nie miałeś, by cie tego nauczył?


@DupaBeliara666:

"ufać, znaczy kontrolować"


@DupaBeliara666: ja pieprzę, ty i tobie podobni jesteście przerażający ()

Ja nie jestem przegrywem - ja jestem wygrywem!


@DupaBeliara666: ewidentnie nie. Z taką świadomością i
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dlatego ja nie bule $ na jakiś bezużyteczny sprzęt AGD a ty tak


@DupaBeliara666: przez chwilę rozkminiałem o co Ci chodzi, dotarło do mnie że przekopywałeś się przez mój profil i znalazłeś komentarz nawiązujący do thermomixa :DDD Dam plusa bo uczyniłeś mój dzień, naprawdę to mnie rozbawiło :D

Nie daję Cię na czarno, bo widzę że jesteś niezłym źródłem beki

podejrzewam ze ty jesteś kobieta


@matt-p: niesłusznie, jestem facetem (
@czlowiekproso:

ponad 10% dzieci jest wychowywanych nie przez swojego biologicznego ojca


znam statystyki, ale jak wiesz...
te statystyki oparte są o osoby "przebadane", które się o tym dowiedziało.
A ile frajerów jest co nie wie!

Moim zdaniem powinno się robić prawnie takie testy z automatu


Jest to jakiś pomysł, ale on nie wejdzie. Trzeba zrobić najpierw prywatnie by mieć pewność (ja kiedyś za prywatne płaciłem 1500zł, teraz pewnie bedzie drozej). Lepiej
@NieBendePrasowac:

przez chwilę rozkminiałem o co Ci chodzi, dotarło do mnie że przekopywałeś się przez mój profil i znalazłeś komentarz nawiązujący do thermomixa :DDD


Nie, nie przeszukiwałem Ci profilu i nie chodziło o termomixa.

Nie daję Cię na czarno, bo widzę że jesteś niezłym źródłem beki


Dodaj mnie do czarnej. niech się śmieci same wyniosą!