Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W poprzednim roku do mojego zespołu dołączyły 2 różowe paski. Obecnie obie są w ciąży i siedzą na L4, przy czym pierwsza poszła na zwolnienie w drugim miesiącu, a druga w trzecim xD W związku z tym, że brakuje nam ludzi w zespole, doprosiliśmy się w końcu o dwie nowe osoby na zastępstwo. Prowadzimy obecnie rekrutację i jako osoba, która ma w sumie decydujący głos w kwestiach kwalifikacji technicznych, to prędzej sam się zwolnię, niż pozwolę, żeby jakakolwiek kobieta została zatrudniona na wolne stanowiska.
#gorzkiezale #pracbaza #pracait #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 108
  • Odpowiedz
@kuncfot jestem świeżo po szkoleniu BHP w firmie. Takie informacje były w nim zawarte, że kobiety w ciąży powinny być skierowane do innej pracy z dala od monitorów komputerowych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @markhausen osoby takie jak OP przyczyniają się do nierówności na rynku pracy. Niedawno różowa zmieniała pracę (7 lat w programowaniu) i bardzo długo szukała. Wiele razy nawet nie odpowiadali na jej CV mimo bardzo dobrych kwalifikacji. Fakty są takie, że słabo jest być młodą kobietą w wieku, w którym myśli się o zakładaniu rodziny, bo śmieci takie jak OP utrudniają życie.
  • Odpowiedz
A wiesz ile teraz rodzi się wcześniaków w porównaniu do czasów PRL??? Nie mówiąc, że rzadko jest praca do 15... Nie ma co porównywać tych czasów, każdy jest inny i są inne konsekwencje dla kobiet.


@nie_mam_teraz_na_to_czasu: Jasne, ale nikt mi nie powie, że wszystkie mają zagrożone ciąże, gdy idą na L4 jak tylko się o tej ciąży dowiedzą. Moja zona zresztą też by tak zrobiła - nie dość, że można nie
  • Odpowiedz
To za każdym razem kobieta będzie ta zła, bo nie chce pracować z wielkim bębnem.

w tym czasie trzeba normalnie pracować bez zająknięcia bo inaczej jesteś rozszczeniowa i nadużywasz system


Ale co cię obchodzi #!$%@? wyp0pk00w czy innych januszy wtf wgl xD

@Tyrande:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim based. Ja to jakbym mógł, w ogóle bym kobiet nie zatrudniał do firm. W ogóle bym się ich pozbył, pozdrowienia z Kazachstanu ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak pół serio, to jestem rad że nie muszę na codzień pracować z babami i moje profesjonalne kontakty ograniczają się do wymiany uprzejmości na korytarzu lub przy bufecie, ew. na lunchu w knajpie obok.
Niestety wiem, że jak sam pójdę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @markhausen osoby takie jak OP przyczyniają się do nierówności na rynku pracy. Niedawno różowa zmieniała pracę (7 lat w programowaniu) i bardzo długo szukała. Wiele razy nawet nie odpowiadali na jej CV mimo bardzo dobrych kwalifikacji. Fakty są takie, że słabo jest być młodą kobietą w wieku, w którym myśli się o zakładaniu rodziny, bo śmieci takie jak OP utrudniają życie.


@pyra_wykop: Moze nie miała jednak takich dobrych kwalifikacji
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Autorze, jesteś wyraźnie tępy i młody i w miare zdrowy jeszcze. Chcę cię zobaczyć jak to samo mówisz jak złamiesz nogę w wieku 60 lat i nie będzie ani jednej osoby, która by ci mogła pomóc chociażby wrócić do domu ze szpitala. Ja mam 25 lat i to mi się ostatnio zdarzyło - pogotowie nie chciało mnie odwieźć bo mam kule i sobie dam rade.
Pozdro z twoimi
  • Odpowiedz