Wpis z mikrobloga

@Lefty: no masz udokumentowane dziwne incydenty i państwo w państwie jakim są amerykańskie służby, które mają bogatą historię działania wbrew interesowi publicznemu, więc sprawa raczej będzie rozwojowa, nawet jeśli nie ma tam żadnych szaraków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ssauczo_pauczo: miała taką niejawną część, że w USA wykoleiło się kilka pociągów z toksycznymi chemikaliami i rząd zamiast sprzątać to poleciał po kosztach i spalił te chemikalia tworząc ogromną toksyczną chmurę, która poleciała na tereny zamieszkane przez ludzi- miasteczka. Dodatkowo prawdopodobnie to była dywersja rosyjskich agentów, więc akurat przypadkiem zajęli wszystkie media tematem zastępczym ufo.
Poza tym takie statki szpiegowskie to może być jakaś tajna technologia Chin, którą sobie testują amerykańską
wszystkie starożytne cywilizacje opowiadają te same historie


@ssauczo_pauczo: no i o czym to świadczy? ja też swojego czasu byłem zajarany wszystkimi teoriami o tym, że na ziemi istniała jakaś globalna cywilizacja, która zniknęła ok. 12 tysięcy lat temu i jak zobaczyłem np. gobekli tepe to byłem przekonany, że to musi być prawda, a potem poszukałem więcej, zapoznałem się z naukowymi teoriami zamiast filmikami na yt i wyszło, że to jeden wielki
hmm bardzo dokładne wartości, na pewno ktoś ma zbiór danych pomiarowych i materiałów w wysokiej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KiloEchoSierra: no ostatnio naukowcy z Ukrainy prowadzili badania, takie wartości wychodziły. Obiekty śledzili instrumentami do obserwacji meteorytów, czy coś. Potrafili jeden obiekt śledzić pomiędzy stacjami oddalonymi o dziesiątki czy setki km. Pierwsza praca wyszła w 2022, kontynuowali badania, nie wiem, czy aktualizacja wyszła.
Nimitz i inne przypadki
@ssauczo_pauczo: serio uważasz, że pozaziemska cywilizacja przebyłaby miliony lat świetlnych, żeby tutaj nas poobserwować tylko. Przecież przy ich technologii bylibyśmy dla nich jak małpy w zoo. Poza tym wyobrażenia obcych jako istoty człekokształtne, pdk.
@ssauczo_pauczo: jak wytłumaczysz brak wysokiej jakości dowodów zebranych przez radioamatorów, astronomów - hobbystów, czy nawet fotografów (każdy ma dzisiaj w kieszeni kamerę 4k).

Jaki jest sens w ukrywaniu tego? Czy wszystkie rządy wszystkich państw zmówiły się żeby nie pokazywać UFO? Czemu w takim razie nie ma innych sygnalistów z pozostałych państw?

Czemu nagrania od amerykańskiego wojska wyglądają jak robione ziemniakiem xD?
źródła historyczne o niczym nie świadczą? Dinozaury też nie istniały bo to niemożliwe bo tak?


@ssauczo_pauczo: ?xd ja się pytam o czym to świadczy, że różne kultury i cywilizacje miały momentami podobne wierzenia / mity w kontekście przybyszów z kosmosu, a właśnie źródła historyczne i generalnie nauka nie potwierdzają takich kontaktów