Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że Glapiński jest waszym wujkiem.
Siedzicie sobie w niedzielę przy rodzinnym stole, biesiadujecie, smiechom nie ma końca. Nagle pijanemu wujkowi przypadkiem omskneło się, że jutro tniemy stopy. Ty, siedząc od paru lat w #forex stawiasz longa EURPLN na 100x lewarze i robisz fortunę życia.
Czy ktoś takie rzeczy sprawdza?
#finanse #forex #gielda
  • 10
  • Odpowiedz
@ImperiumCienia: jak byś był siostrzeńcem Glapińskiego to by cię sprawdzili tak samo jak morawieckiego, który wykupił wszystkie obligacje indeksowane inflacją, żeby potem swoimi #!$%@? decyzjami #!$%@?ć inflację w PL w kosmos
  • Odpowiedz
@ImperiumCienia: jest coś takiego jak osoba zajmująca eksponowane stanowisko polityczne i do tego sie zalicza rodzina takiej osoby również, nie wiem czy kuzyństwo. W każdym razie takie osoby w instytucjach finansowych działają trochę chyba na innych zasadach, a przynajmniej u mnie ale ja nie pracuje w biurze maklerskim, domyślam się że tam mają jeszcze bardziej restrykcyjnie.
  • Odpowiedz
morawieckiego, który wykupił wszystkie obligacje indeksowane inflacją, żeby potem swoimi #!$%@? decyzjami #!$%@?ć inflację w PL w kosmos


@Catmmando: ale ty wiesz że im większa inflacją to obligacje indeksowane inflacją przynoszą realną stratę? Po drugie rocznie sprzedaje się obligacji za kilkanaście czy tam kilkadziesiąt miliardów złotych, wątpię żeby premier miał takie pieniądze.
  • Odpowiedz
@ImperiumCienia: ten polski żeton w stosunku do euro to już dawno powinien siąść mocniej niż teraz, tylko COŚ go podtrzymuje. Nie wiem co bo nie jestem taki mądry (może powiązania gospodarcze i integracja rynków oraz gospodarek Polski z krajami UE) ale jedną z tych rzeczy był i jest bk 2% i w przyszłości już przymierzają się do kolejnych programów pompujących firmy budowlane.

Ciekawe co będzie po wyborach, kiedy już nie
  • Odpowiedz