Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja ex mówiła do siebie, śmiała się do siebie, często się jej to zdarzało. Robiło się tak samoistnie gdy np. siedziała i dłużej się zastanawiała nad czymś. Ale nie mówiła niczego zrozumiałego, tylko jakieś urwane półsłowa, a oczy wpatrzone prosto i w dal. Na twarzy uśmiech, czasem nawet euforia. Czasami ponadto biegała od ściany do ściany mówiąc do siebie i śmiejąc się. Bardzo szybko rozpędzając się i wyhamowując. Czasami też turlanie się po kanapie. Chyba miała tak przez całe życie, a na pewno przez kilka lat gdy mieszkaliśmy razem. Ale działo się to tylko w domu albo na otwartych przestrzeniach gdzie nikogo nie było, przy ludziach innych niż ja zachowywała się normalnie. Przy mnie też starała się tak nie zachowywać, ale czasami po prostu słyszałem że to robi gdy byłem w innym pokoju, albo było widać to przez otwarte drzwi (nie kryła się specjalnie).

Gdy w trakcie takiej "sesji" były otwarte drzwi i wchodziłem to zazwyczaj przestawała jak gdyby nigdy nic, albo robiła to dalej i powoli kończyła, ale parę razy zdarzyło się że krzyknęła i zaczęła sprawiać wrażenie strasznie zdezorientowanej, szybko oddychać. Po chwili uspokajała się.

Pomijając tę kwestię to ogarnięcie życiowe ma jak najbardziej w porządku, oczytanie, edukację, karierę na bardzo dobrym poziomie więc nie była żadnym ułomem, wręcz przeciwnie. Ma też niezwykle dobrą pamięć.

Czy coś jej może dolegać? Czy mogą to być objawy czegoś co trzeba pilnować, sprawdzać?

#pytanie #psychologia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zdrowie #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@sruba_m3 to że ex to nie znaczy że turbo wrogie relacje mają, są pary które po prostu się rozstają i są w stanie potem jak się gdzieś spotkają to pogadać itp. Zwłaszcza gdy są wspólni znajomi.